Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Розумний Дім та автоматизація інженерних систем — що спільного?

Не секрет, що практично будь-яка сучасна квартира, будинок або офіс «напхані» різними приладами та інженерними системами: аудіо та відео техніка, системи вентиляції, теплопостачання, кондиціювання, безпеки тощо. Незважаючи на свою багатофункціональність і сучасність, кожен з цих приладів вимагає постійного чи періодичного контролю із боку людини. Ви замислювалися над тим, скільки часу і сил у Вас на це йде? Автоматизація будинку все вирішує.

Автоматизація та деспетчеризація будівель. Що це таке?

А тепер уявіть, що існує така система, яка дозволить вам автоматизувати роботу всіх інженерних систем у будинку та закласти можливість керування в одну панель чи пульт. Фантастика? Запевняємо вас, що це вже дійсність та ім'я цієї дійсності — Розумний Дім.

Проведення автоматизації (будівель, квартири, будинки, офісу) дозволить Вам значно спростити процес керування всіма видами електрообладнання та інженерних систем у Вашому будинку, а також зробити його більш комфортним та зручним. Диспетчеризація надає Вам або Вашому Розумному Дому можливість повністю контролювати процес автоматизації за допомогою єдиної панелі керування, куди надійде вся інформація про робочий стан системи.
Усі прилади Вашого будинку підпорядковуються єдиному керівнику
Автоматизація будинку - це сукупність програмно-апаратного обладнання, здатного об'єднати та уніфікувати процес управління за різними системами та приладами в будинку. Ця технологія набула широкої популярності в країнах Європи та США, а тепер, завдяки нашій компанії, її можна замовити і в Україні.

Диспетчеризація будівель - це автоматизований процес збору інформації про робочі процеси системи в єдине сховище даних, звідки Ви або система Розумний Дім може здійснювати контроль за роботою всіх інженерних систем.

З Розумним Будинком життя стає комфортнішим!

За кордоном, цю систему, в тих чи інших її проявах, можна зустріти практично у будь-якому сучасному будинку чи квартирі. І це не дивно — адже тут цінують практичність і раціональність. Що ж до України, то тут ця технологія з'явилася порівняно недавно, проте з кожним днем набирає дедалі більшої популярності.

Вже сьогодні, звернувшись до нас, Ви зможете замовити такі види інтелектуального обладнання для:
1
опалення та кондиціювання - дозволяють обігрівати приміщення, підлогу, сходи, виїзд;
2
охорони, сигналізації та відеоспостереження - надійний захист вашого будинку від незаконного проникнення;
3
безпеки від пожеж, витоку води та газу - система сама включить протипожежну охорону, а також перекриє газопостачання або водопровід у разі протікання;
4
комунікації та зв'язку - інтернет, мобільний телефон, супутникове телебачення і т. д.;
5
управління електронікою - віддалений контроль за роботою відео та аудіоапаратури, побутових приладів;
6
освітлення в будинку та на вулиці - системи централізації всіх освітлювальних приладів, що знаходяться в будинку та за периметром;
7
телеметрії - стеження за нормальною роботою системи у віддаленому режимі;
8
GSM-моніторингу — відстеження змін, а також передача команд за допомогою мобільного телефону.
Основна маса даної апаратури поєднує в собі найбільш сучасні технології та функції бездротового з'єднання та передачі сигналів, тому проблем із встановленням та налаштуванням виникнути не може. Більше того, інтегроване в приміщення обладнання, не вплине на загальний дизайн інтер'єру і стане абсолютно непомітним для оточуючих.

При цьому, господар будинку завжди зможе контролювати основні процеси, що відбуваються в ньому, моніторити стан основних систем та електроприладів, а також вести дистанційне спостереження за всіма кімнатами приміщення.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних