Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Комерційна
нерухомість

Так а чим відрізняється "Розумний дім" для КОМЕРЦІЙНИХ об'єктів (готелів,
офісів, клінік, магазинів) від систем для приватних будинків та квартир.

Вгадали? Правильна відповідь -ПРИНЦИПОМ УПРАВЛІННЯ.

У своїй квартирі Ви та всі члени сім'ї можуть керувати всіма системами через розумний будинок. А от наприклад у Розумному магазині, якщо кожен покупець почне вмикати світло або почне змінювати температуру в приміщенні, почнеться хаос.

При проектуванні систем автоматизації "Розумний дім" для комерційних проектів, ми керуємо тими самими функціями (освітленнями, мікрокліматом...), але управління будуємо за іншими концепціями.
Все керування в руках адміністрації.
Основний пріоритет комфорт і економія ... це ж бізнес, оптимізуємо витрати. Тому використовуємо багато датчиків та розкладів.

Наша компанія SmartON Розумний будинок має великий досвід у реалізації комерційних об'єктів із системами автоматизації, від маленьких магазинів та офісів, до клінік готелів та великих офісних центрів
Автоматизація комерційних об'єктів
Автоматизація систем мультимедіа
Рішення для переговорних кімнат, конференц-залів, зон ресепшену та openspace. Увімкнення/вимкнення обладнання, комутація аудіо та відеосигналів, організація різних сценаріїв – все це стає доступним з екрану сенсорної панелі або персональних мобільних пристроїв.
Автоматизація освітлення в офісі
Різні індивідуальні сценарії управління освітленням в офісі: включення/вимкнення та димування джерел світла, управління шторами та жалюзі в автоматичному режимі за заданим алгоритмом. Управління освітленням дозволяє скоротити витрати на електроенергію загалом на 30-40%.
Управління кліматом в офісі
Рішення дозволяють автоматизувати роботу всіх кліматичних систем в офісі відповідно до робочого графіка, пори року і навіть індивідуальних налаштувань користувача. При правильному програмуванні економія енергоспоживання може становити до 35% ресурсів, виділених систему.
Управління безпекою
Інтеграція всіх систем безпеки, включаючи відеоспостереження, контроль та управління доступом, охоронно-пожежну сигналізацію, дозволить організувати централізований моніторинг та управління нештатними та аварійними ситуаціями, гарантуючи безпеку перебування співробітників та відвідувачів в офісі.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних