Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Система Розумний Дім — технологія економії, зручності та комфорту високого рівня.

Набридло вирішувати побутові завдання? Ваш Розумний Дім подбає про це сам! Він вгадає всі Ваші бажання та підлаштовується під Ваш настрій. Забезпечить охорону та безпеку поки Вас немає вдома, організує комфортну температуру в приміщенні, поллє газон, запобіжить витік газу чи води та повідомить про це Вам.

Система Розумний Дім – це інтелектуальна проводка, яка керує Вашим будинком (квартирою або офісом) заощаджує Ваш час, кошти на опалення та електроенергію. Тепер вся надомна робота виконується за Вас! А Ви отримуєте максимальний комфорт, затишок та безпеку. Фантастика? Це реальність! Технологія Розумний Дім доступна для кожного!

Коли Вас немає вдома…

Запише відео що у Вас відбувається вдома і в його околицях, імітуватиме Ваша присутність — управління освітленням, шторами, жалюзі, шлагбаумом, аудіо- та відеоапаратурою, усуне витік газу та води, включить пожежну/охоронну сигналізацію у разі пожежі або стороннього вторгнення до будинку, переключить усі побутові пристрої в економний режим, проконтролює доступ до приміщень та до окремих функцій будинку друзів, дітей та робочого персоналу, створить комфортну температуру та клімат у приміщеннях, розморозить в'їзд у гараж, включить обігрів сауни, розігріє підготовлену вечерю.

Коли Ви вдома…

Включить вентиляцію після прийняття ванни, покаже Вашого гостя біля дверей, закриє басейн при непогоді, коли Ви прокинетеся включить музичний супровід, переключить Ваш улюблений фільм на телевізор в іншій кімнаті, відрегулює температуру приміщень будинку, переключиться з автоматичного на ручне керування.
Що вміє система Розумний Дім?
Опис повноважень системи.
Робота проводиться на основі центрального контролера, який приймає сигнали з усіх підключених пристроїв: датчиків, вимикачів, додатків.
Розумний будинок управляється за певним алгоритмом. Також забезпечуються всі умови, що дозволяють комплексу надійно виконувати свої функції та безпеки доступу до неї.
У приміщенні встановлюються необхідні датчики, що фіксують температуру, якість повітря, відстеження руху, диму, газу та інші елементи керування
За тривалої відсутності рухів з метою економії енергії буде відключено світло. Якщо у повітрі високий вміст вуглекислого газу, включається вентиляція

Функції розумного будинку

Голосове управління
Голосове управління «Розумним будинком» (функція voice control) стало початком НОВОЇ ЕПОХИ у розвитку систем автоматизації.
Управління освітленням
Обладнання інтелектуальним освітленням «Розумний дім» надає незаперечні переваги його власникам, будучи найпопулярнішим елементом системи.
Безпека та відеоспостереження
Система убезпечить вас від несанкціонованого проникнення, крадіжок та інших неприємних ситуацій. Завдяки віддаленому перегляду зображення з камер в режимі реального часу, ви завжди будете в курсі того, що відбувається в будинку, квартирі або під'їзді, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі.
Клімат контроль та опалення
Ви встановлюєте комфортну температуру один раз, і вона автоматично підтримується. Під час Вашої відсутності клімат переходить у режим економії, а коли Ви повертаєтеся – кліматичні налаштування переходять з екорежиму до встановлених Вами раніше.
Управління воротами, шторами, жалюзі
Система Розумний Дім дозволяє контролювати та керувати роботою всіх механізмів у Вашому будинку – воротами, шлагбаумами, шторами, жалюзі та іншим. Автоматизоване управління має низку істотних переваг перед звичайними механізмами. Вагомою перевагою є можливість дистанційного контролю, керування системою на відстані.
Система мультирум
Головна мета акустичної системи - досягти максимально якісного повного звучання, помістити Вас, як слухача, у центр звукової картини. Найвідповідальніший момент – це вибір акустики. Але цього мало. Правильно складена та професійно налаштована акустична система може зазвучати у дуеті навіть із простим музичним центром
Аудіо та відео системи
Ви можете дивитися свою улюблену програму та одночасно стежити за тим, що відбувається у Вашому домі. Тут видно гостя біля входу, Ви спостерігаєте дітей у їхній кімнаті, гортаєте архів фільмів та сімейних фотографій. Все в одному місці на центральному сховищі. Забудьте про купу дисків чи пультів дистанційного керування, зараз пульт один.
Захист від протікання води
Система Розумний Дім позбавить Вас від побутових турбот, пов'язаних з водою. Це дозволить заощадити Ваш час, сили та гроші. Розумний Дім заздалегідь потурбується про своєчасно нагріту воду комфортної для Вас температури і застрахує від нового ремонту
Сценарії Розумного Дому
Ви можете створювати будь-які сценарії
Яка користь від системи Розумний Дім?
1
Застосування «розумної» технології заощаджує Ваш додатковий час, який Ви більше не витрачаєте щодня на включення/вимкнення освітлення, відкриття/закриття штор, регулювання температури радіаторів.
2
Новий погляд на розваги. Сімейне дозвілля стає цікавішим. Доступ до мультимедійних даних з будь-якого місця в будинку.
3
Няня, яка не вимагає зарплати. Ви спокійні за дітей, всі електроточки та електричні контури вимкнені.
4
Ваш будинок - всевидюче око. Ви спостерігаєте що відбувається вдома ДЕ та КОЛИ завгодно.
5
100% ефективний сторож Вашої оселі. І платню платити не потрібно. Системи безпеки завжди напоготові.
6
Технологія Розумний Дім дозволить Вам заощадити на освітленні та опаленні до 35%.
7
Погляньте по-новому на Вашу оселю! Розумний Дім – це не тільки зручно та економічно, а й дуже стильно! Тепер Ваш будинок модний тренд останніх років.
8
Безпека ваших дітей. Ви знаєте, що дивляться Ваші діти не заходячи до них у кімнату.
9
Енергія та сили для прийняття рішень. Активуйте режим «Відпустка» і будинок сам потурбується про себе.
Будинки добре, а з технологією Розумний Дім ще краще!
Розумний Дім постійно спостерігає та регулює всі параметри та події в будинку. З цією технологією Ви відчутно заощадите на опаленні та електроенергії за рахунок оптимального використання ресурсів (допоможіть нашій планеті вижити!). Розумний Дім знає як правильно опалювати та пам'ятає Ваші звички та розпорядок дня – все буде зроблено у кращому вигляді.

Ви будете позбавлені клопоту і насолодитеся нечуваним насамперед комфортом!
Ви можете собі це дозволити!
Бюджет Розумного Дому залежить від кількості закладених функцій у систему, набору обладнання та проекту. Система модульна та розширювана. Ви вибираєте лише ті елементи, які Вам потрібні. Модульність системи дозволить надалі її розширювати. Технологія дозволяє закласти лише базову шину та основні функції, а додавати обладнання по можливості. Купуйте Розумний Дім по частинах. Поставте базу, розширюйте потім!

Ми запропонуємо оптимальне рішення системи Розумний Дім у рамках Ваших фінансових можливостей. У нас в арсеналі широкий асортимент різних моделей та модифікації системи. Ви легко підберете відповідний варіант.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних