Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Розумний Дім – які переваги?

Класичний варіант електропроводки багато в чому поступається сучасній електриці. "Розумна" електропроводка відкриває нові можливості.

Тепер Ваш Розумний Дім, квартира чи дача знають, як виконувати всю надомну роботу за Вас. А Ви повноцінно насолоджуєтеся домашнім затишком та комфортом, і проводите більше часу зі своєю родиною та близькими. Системі Розумний Дім достатньо мати мінімальний набір спеціальних датчиків та центральний блок, а Вам пульт керування.

У будь-який момент, коли виникне потреба, систему легко розширити, підключивши необхідні можливості та навчити Ваш будинок новому.

Які ж переваги та недоліки системи Розумний Дім порівняно з класичною електрикою?

Економія

Звичайна електрика
Неможливо автоматично регулювати процес споживання електроенергії приладами. Наприклад, блокування обраних приладів за високого тарифу на електроенергію неможливе.
Система Розумний Дім
Дозволить Вам заощадити на освітленні до 40% та на опаленні до 30%. Система сама контролює та регулює роботу кожного пристрою на підставі поточних параметрів відповідно до заданої програми.

Безпека

Звичайна електрика
Не вміє розпізнавати нештатні ситуації (розбите скло, зламані двері) та реагувати відповідним чином (перекривати газ, вимикати електроенергію, блокувати будинок при проникненні злодіїв)
Система Розумний Дім
Контролює доступ до приміщень, стежить за безпекою в/за межами території, що охороняється. Своєчасно запобігає надзвичайним ситуаціям та неполадкам у будинку (протікання води, газу, пожежа, зловмисне проникнення тощо).

Контроль та оповіщення

Звичайна електрика
Не передбачає засоби сполучення та зв'язку, не вміє розпізнавати надзвичайні ситуації та події, що відбуваються в будинку.
Система Розумний Дім
Система інформує про ситуацію в будинку або певну подію через Інтернет, мобільний телефон або безпосередньо з радіопульту. Оповіщення проводиться на Вашу вимогу або згідно з заданим графіком, при позаштатних ситуаціях (інформує Вас та відповідні служби).

Вигідне грошове вкладення

Звичайна електрика
Функціональні можливості дуже обмежені. Вкладення у розширення функціоналу не окупаються.
Система Розумний Дім
Розумний Дім – це не тільки зручно, економічно, а й дуже стильно. Стиль+функціонал є приємним доповненням до вартості Вашої оселі на ринку нерухомості. Кошти, витрачені на «розумну» електрику компенсуються за рахунок економії енергії.

Гнучкість та розширення

Звичайна електрика
Розширення або заміна електричної мережі (або навіть її частини) утрудняється монтажними та додатковими будівельними роботами (свердління стін, прокладання кабелю, шпаклювання, фарбування стін, заміна шпалер).
Система Розумний Дім
Елементи системи можна у будь-який час поступово доповнювати (наприклад, при розширенні будинку, переплануванні квартири) за винятком необхідності свердлити стіни та прокладати кабель. Будь-які елементи можна спочатку встановити, а потім "оживити".

Заміна функцій

Звичайна електрика
Не має можливості заміни раніше визначеної функції регулятора на вимикач. При необхідності в додатковій розетці/вимикачі необхідно знову свердлити стіни, прокладати кабелі, проводити оздоблювальні роботи.
Система Розумний Дім
Система дозволяє змінювати функції елементів, це можливо за допомогою ПК та віддалено (немає необхідності виїзду техніка). Одним натисканням активуйте кілька функцій. Наприклад, з вимикача можна зробити регулятор чи навпаки.

Автоматизація

Звичайна електрика
Передбачено лише ручне керування. Вимагає додаткових витрат часу для управління, налаштування та регулювання роботи побутових приладів. Не можна запрограмувати систему.
Система Розумний Дім
Процес керування та контролю роботи домашніх приладів автоматизований. Система може працювати автономно за встановленою програмою або Ви можете керувати нею вручну. Заощаджує Ваш домашній (робочий) час.

Дизайн

Звичайна електрика
Обмежений набір за кольоровою гамою та дизайном фурнітури (розетки, вимикачі тощо).
Система Розумний Дім
Безліч комбінацій, які ідеально впишуться в інтер'єр Вашої квартири або будинку. Сучасний дизайн кнопок, термостатів, вимикачів та розеток. Можливість комбінувати різні кольори та багаторамкові вимикачі. Сенсорна панель – приємне пожвавлення Вашої оселі.
Спрощене рішення системи Розумний Дім може складатися з певного набору сценаріїв. Ви можете бути впевненими, що вони використовуються на 100%. Безперечною перевагою «розумної» електропроводки є легка монтованість у вже готові будинки, квартири, офіси або цілі виробництва. І все це завдяки бездротовим технологіям!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних