Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Що таке Розумний Дім. Знайомство із системою.

Розумний будинок (квартира, дача, офіс, виробництво) - це своєрідна інтелектуальна електропроводка, яка працює на базі програми, що управляє. Програма, у свою чергу, керує будинком та контролює роботу різних домашніх приладів та інженерних систем. Вона може керувати шторами, жалюзі, комірами або різними інженерними елементами, електроприладами і навіть системами безпеки, кондиціювання та вентиляції.

Основними завданнями програми Розумного Дому є комфорт, економія електроенергії, безпека, безперебійність, автоматизація приміщень.
Можливості Розумного Дому.
Система Розумний Дім вміє розпізнавати конкретні ситуації як у будинку, так і за його межами та повідомляти про це. Вона може імітувати Вашу поведінку в будинку (включати і вимикати світло, керувати ролетами, поливом газонів, «слухати» музику) та керувати поведінкою інших коли Ви у від'їзді, тобто контролювати доступ до приміщень та до окремих функцій будинку. Програма Розумний Дім вміє заощаджувати електрику, переключаючи електроприлади в «економ» режим та забезпечувати оптимальні температурні умови до Вашого приходу. Головна особливість Розумного Дому – поєднання всіх окремих одиниць у єдину систему.

Відмінна риса Розумного Дому – це можливість за допомогою однієї команди регулювати бажану атмосферу в будинку. При цьому на плечі автоматики згідно з умовами програми лягає організація роботи всіх інженерних систем та електроприладів.
Система Розумного Будинку виключає
необхідність використовувати:
1
кілька пультів під час перегляду телебачення;
2
десятки вимикачів світла для керування освітленням;
3
блоки управління системами опалення та кліматичної техніки;
4
пульти управління системами відеоспостереження та охоронно-пожежної сигналізації;
5
панелі управління воротами, жалюзі та ін.
Тут достатньо однієї панелі керування чи дистанційного пульта, комп'ютера, мобільного телефону, КПК. При цьому, ви зможете дистанційно контролювати, включати та вимикати роботу різних приладів.

Ваш будинок сам може регулювати роботу всіх систем залежно від режиму (Ви вдома/у відпустці), часу доби, погодних та кліматичних умов.

Можливості даної системи настільки широкі та різноманітні, що дозволять задовольнити запити навіть найвибагливішого власника.
Розумний Дім може:
 • забезпечувати оптимальну температуру у приміщенні;
 • включати/вимикати систему обігріву підлоги, сходів та під'їзду до гаража;
 • включати/вимикати полив газону;
 • автоматично вмикати/вимикати освітлення залежно від часу доби;
 • контролювати роботу всіх електроприладів, інженерних систем, обладнання, за рахунок чого забезпечується максимальна економія електроенергії;
 • запобігати витоку газу, води;
 • відкривати/закривати штори, жалюзі, шлагбаум;
 • імітувати Вашу присутність вдома;
 • включати/вимикати, контролювати та рівномірно розподіляти аудіо- та відео- звуки;
 • прогрівати сауну чи лазню;
 • забезпечувати безпеку будинку за відсутності власника;
 • безперебійно працювати у разі відключення електроенергії.
Переваги системи:
Безпека приміщень та прибудинкової території - постановка будинку на охоронну та пожежну сигналізацію за допомогою коду на клавіатурі або магнітною карткою; контроль доступу на кількох рівнях (для дітей, друзів, робітників); інформування про стан системи (через Інтернет, мобільний телефон, радіопульт), імітація присутності в будинку.
Комфорт - керування будинком дистанційно, через сенсорні панелі, екран телевізора; один пульт для всіх електроприладів (одне натискання = кілька дій); різні світлові та опалювальні сценарії; керування обладнанням на основі поточних параметрів (час, температура, рівень освітлення, рух).
Економія електроенергії - керування окремими контурами опалення (відключення, коли нікого немає вдома); визначення часу роботи електроприладів; керування опаленням за різних погодних умов (відлига, заморозки); вимкнення побутових приладів, що не використовуються (праска, світло, розетки). Регулюванням та контролем можна досягти економії електроенергії та опалення до 30%.
Автоматизація - різні програми опалення (налаштуйте лише один раз); режим канікул (наприклад взимку будинок не мерзне, але й не опалюватиметься даремно); сценарії приходу/догляду (активуються функції певного користувача); будинок реагує на погоду (за сильного вітру опускаються жалюзі); залежність від датчиків (при відкритті вікна вимкнеться опалення).

Home Sapiens. Що розумного ще…

Управління освітленням у приміщенні та на вулиці.
Ви зможете дистанційно вмикати та вимикати світло, підбирати найбільш відповідні та економні режими споживання електроенергії, забезпечувати додатковий захист від пожеж, а також задавати автоматичні режими роботи для ліхтарів, світильників, настільних лам, люстр тощо.
Контроль за електропостачанням.
Управління та моніторинг за блоками безперебійного живлення, генераторами та безліччю інших видів джерел енергії. У разі несправності та збою в їх роботі система автоматично припинить подачу електроенергії, виключивши, тим самим, можливість короткого замикання та займання.
Огляд та безпека.
На відміну від звичайних приладів, сучасні системи відеоспостереження та сигналізації оснащені системою інтелектуального управління, тому контролювати їхню роботу можна не лише на місці, але й віддалено. Ви тільки уявіть, що тепер ви зможете отримувати відеокартку про стан вашого будинку на звичайний мобільний телефон або комп'ютер, підключений до Інтернету. При цьому дана система встановлюється з можливістю постановки на пульт ДСО, яка, у разі потреби, прибуде по сигналу за лічені хвилини.
Сімейне дозвілля.
Любителям розваг та відпочинку обов'язково сподобаються сучасні мультирум системи, які дозволяють не тільки контролювати, він і оптимально розподіляти відео та аудіосигнали по всіх кімнатах вашої квартири чи котеджу. На додаток до неї можна замовити бездротове підключення до Інтернету через Wi-Fi, а також системи IP-телефонії.
З Розумним Будинком мрії здійснюються!
Дивно, але цим не обмежуються «Розумні» можливості Вашої оселі! Розумний Дім перетворить будь-які ідеї на реальність. Дізнайтеся про те, як Ваше життя може стати по-справжньому комфортним у розділі «Функції системи Розумний Дім». Система Розумний Дім – це можливість, доступна кожному!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних