Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

KNX Розумний Дім

Чому все-таки KNX

Система автоматизації на протоколі KNX децентралізована. Усі пристрої набору «Розумного дому» поділяються на 2 основні типи: актуатори (виконавці) та сенсори (передавачі). Як сенсори можуть бути вимикачі, датчики руху, пульти дистанційного керування. Актуатори служать для комутації навантаження і зазвичай. є пристроями для монтажу в щит управління.
Чому варто купити Розумний Дім від KNX

Важливим фактором децентралізованої системи є те, що вихід з ладу будь-якого з пристроїв набору не вплине на роботу системи загалом. При цьому найвища надійність обладнання підтверджена сертифікатами та тестами головної асоціації KNX. Тому частіше виходить з ладу простий механічний вимикач, ніж розумний вимикач.

Система є вкрай безпечною, оскільки напруга, що управляє, дорівнює 24 В. Натискаючи на вимикач, ви можете бути повністю впевнені в тому, що не під напругою. Його завдання обробити факт натискання/дотику та надіслати інформаційну телеграму актуатору в щиток, який якраз і підключений до потрібного навантаження (люстрі, бра, жалюзі тощо). З цієї ж причини радіаційний фон у приміщенні буде істотно нижчим, тому що проводів під напругою мінімум.

Так як все навантаження в квартирі або будинку зводиться в єдиний щиток, відпадає необхідність додаткової складної і дорогої проводки. Завдяки інтелектуальному управлінню набором функцій «Розумного будинку» є можливість керувати однією і тією ж групою світла з кількох місць без обмеження їхньої кількості + продублювати те саме з різних пультів дистанційного керування. В результаті отримуємо відчутну економію на роботах та кабелі
Енергоефективність давно стала основною функцією систем автоматизації «Розумний дім». Завдяки застосуванню набору з високоінтелектуальних датчиків присутності, вимикачів із вбудованим термостатом комплект Розумного Дому дозволяє суттєво економити електроенергію. Комплект «Розумний дім» сам прикриє батареї та вимкне за вами світло. Важливо закласти набір цих функцій на етапі проектування системи.

На завершення ще раз зазначимо, що компанія «SmartON Розумний Дім» — сертифікований партнер загально-європейської асоціації KNX. Ми можемо зібрати гібридний комплект Розумного Будинку із елементів більш ніж 400 заводів партнерів асоціації. І головне надати управління через будь-які вимикачі провідних виробників (Jung, Gira, Zennio, GVS та багато інших). Адже все що бачить замовник – це стильна електрофурнітура та візуалізація на своїх гаджетах, які ми також «намалюємо», виходячи з ваших побажань.

Чому ми продаємо Розумний Дім KNX більше за інших?

  • Асоціація KNX здійснює сертифікацію всіх продуктів та гарантує їхню сумісність. Всі продукти від різних виробників можуть взаємодіяти між собою у складі єдиного гібридного комплекту Розумного Дому.
  • Дуже висока гнучкість системи для розширення чи зміни. Можливість встановити базовий комплект із мінімальним необхідним обладнанням та нарощувати систему надалі без необхідності виконання будівельних робіт.
  • Єдине для всіх виробників програмне забезпечення ЕТS для проектування, налаштування та інженерної підтримки KNX продуктів.
  • KNX дозволяє заощаджувати на споживанні опалення та електроенергії від -35 %
  • Не залежить від єдиного виробника, який може перестати випускати продукцію.
  • Систему KNX можна підключати до інших типів систем, у тому числі до телефонних мереж, мультимедійних мереж, IP-мереж і т.д. KNX-системи можуть реєструватися як об'єкти в BACnet-мережах (відповідно до міжнародного стандарту ISO 16484-5) та взаємодіяти з пристроями, що використовують технологію DALI.
  • KNX-децентралізована система. Це означає, що вихід з ладу одного пристрою не призведе до припинення роботи системи.
  • Можливе розширення комплекту Розумного Будинку KNX за рахунок бездротового протоколу (RF). Наприклад, Ви можете додати бездротовий вимикач на стіну після оздоблювальних робіт (плитка, шпалери…).
  • Для управління можна використовувати вимикачі будь-якого з майже 500 виробників асоціації, а також використовувати дистанційне керування з візуалізацією намальованої індивідуально під замовника.
  • Компанія SmartON Розумний Дім сертифікований партнер асоціації KNX. Співробітники компанії навчалися та успішно атестувалися в Європі та Україні.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних