Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрофурнітура Jung

Протягом більш ніж 100 років ім'я JUNG відповідає найвищій якості технологій та дизайну. З днів заснування компанія наслідувала філософію «прогрес, як традиція». З моменту заснування підприємства продукція JUNG виготовляється виключно в Німеччині. JUNG є першим виробником електроінсталяційних пристроїв та систем, які отримали від TUV NORD право відзначати вироби знаком «Made in Germany». JUNG дотримується свого курсу, пропонуючи спеціалістам і ринку широкий діапазон електрофурнітури та систем, які є зразковими з точки зору технології, якості, користувальницької зручності та дизайн
Німецька компанія JUNG має безліч нагород та премій від дизайнерів, архітекторів та інженерів з міжнародних спеціалізованих виставок та конкурсів. Одна з найновіших нагород була отримана на міжнародному конкурсі PLUS X AWARD: JUNG був визнаний переможцем як найінноваційніший бренд 2016 року в номінації «Електро- та медіа-технології». Німецька електрофурнітура та обладнання KNX JUNG представлені на референтних об'єктах по всьому світу у різних сферах: житлове будівництво, офісні та адміністративні будівлі, готелі, об'єкти культури та освіти, охорони здоров'я та спорту.

Електрофурнітура JUNG представлена ​​такими лінійками:
  • Jung LS-програма. Серії LS представляють широкий вибір матеріалів і форм електрофурнітури. Це серія вимикачів JUNG, що найбільш підтримується, протягом більше 40 років. Від класичного дизайну у кольоровому дуропласті до високоякісних металевих та екстравагантних версій зі скляними рамками вимикачів, розеток. Серії LS демонструють максимум гнучкості за найвищих стандартів дизайну та різноманітного функціоналу. LS-програма регулярно допрацьовується новими серіями і включає наступні: LS990, LS ZERO (вбудована серія), LS990, Les Couleurs Le Corbusier (кольорова серія), LS-design, LS plus, FD-design.
  • Розетки та вимикачі Jung А-програма. Від стандартної серії до лінії ексклюзивного дизайну поєднує гармонію форми та функцій. Акцент зроблено на високоякісному дуропласті або термопласті, а також у комбінації з кольоровим склом у виробах розеток та вимикачів. Програма включає серії: A creation, AS500, A550 та A flow.
  • Розетки та вимикачі Jung CD-програма. Відрізняється заокругленими формами, високоякісним виконанням із дуропласту, термопласту та їх варіантами. Дозволяє використовувати додаткові кольори в рамках вимикачів, розеток. Програма включає серії: CD500, CD500 універсальна, CD plus.
  • Розетки та вимикачі Jung SL-програма. Унікальну якість серії надають м'які лінії, а також комбінація лакованого та анодованого алюмінію або акрилового скла електрофурнітури.
  • Накладна серія Jung. Удароміцні розетки та вимикачі зі ступенем захисту IP44. Повна досконалість форм та функцій - захист від впливу погодних факторів та опір УФ-променям, термоактивний пластик. Серії електрофурнітури WG800, WG600, AP600.
  • Jung ECO profi. Дана серія є найбюджетнішою в продуктовій лінійці JUNG. Але традиційно відповідає вимогам якості механізмів розеток та вимикачів «Made in Germany», у поєднанні з ергономічністю та простотою ліній. Електрофурнітура виконана з високоякісного термопласту.
  • KNX-обладнання. Представлено серіями кнопкових модулів Jung F40, Jung F50, Jung F10 та кімнатними контролерами. Для розширення їхньої функціональності є можливість комбінування з додатковим кнопковим модулем. Електрофурнітура JUNG представляє великий асортимент датчиків, актуаторів, дисплеїв, панелей та кнопкових модулів, а також радіоприймачі та домофонну систему. Ці вироби можуть бути виконані у всіх дизайнах та серіях JUNG.
LS 1912 від Jung (Німеччина)

"Вишенькою на торті" Вашого інтер'єру стане нова серія тумблерних вмикачів Jung LS 1912 з 3 видами різних тумблерів:
  • конус;
  • циліндр;
  • куб.
У шоурумах компанії SmartON Розумний Дім Ви зможете спробувати як має звучати справжнє німецьке клацання включення через доведення до досконалості якого серія рік не надходила у продаж. А також побачити як інтегрувати тумблерні вимикачі у Розумний Дім!
KNX кнопкові модулі Jung серії F50 (Німеччина)

Ви отримуєте стильну і функціональну альтернативу цілому піаніно з вимикачів або пультів від штор, кондиціонерів, від проектора... До того ж, всі системи можна об'єднувати в сценарії, що гнучко програмуються.

Тепер кожен Розумний вимикач Jung F-50 у Вашій кімнаті оснащений не тільки датчиком температури повітря в приміщенні, але й має можливість підключити датчик, який монтується в підлогу та зможе керувати теплою підлогою, будуючи повноцінну систему керування кліматом.

Багатофункціональні кнопкові модулі F-50 JUNG представлені в дизайні лінійок AS, A, CD та LS. Завдяки цьому вимикачі можна легко підбирати під дизайн приміщення та комбінувати з іншими електроустановними виробами.
На полі панелі можна нанести написи та символи за допомогою лазерного гравіювання або кольорового друку. Це дозволить оптимізувати розподіл функцій та ідентифікувати кнопки вимикача для більшої зручності.

Також можлива реалізація у серії вимикачів і розеток Jung LS Zero, що вбудовується «заподлицо». Наприклад, внутрішні вбудовувані розетки і вимикачі дуже зручно використовувати в дерев'яних фасадах, кухні або меблів.
Вимикачі Jung серії F40

Компанія SmartON Розумний будинок представляє серію розумних вимикачів JUNG F40 з ідеальним поєднанням німецької функціональності та сучасного дизайну.
Нові універсальні KNX кнопкові модулі F40 тепер комплектуються датчиком температури!

Встановлені в приміщенні ці датчики можуть передавати дані на KNX привід клапана, забезпечуючи при цьому енергозберігаюче регулювання температури приміщення.

Такі розетки та вимикачі Jung серії LS zero зручно використовувати у вигляді вбудованих невід'ємних модулів частини меблів, наприклад, на кухні, в дерев'яних фасадах.

І звичайно ж, як у будь-якого KNX виробу, є можливість керувати сценаріями, що поєднують освітлення, клімат, штори, які можна перепрограмувати в залежності від Ваших побажань.

Нова сенсорна панель Розумного будинку Jung Smart Panel 8 (Німеччина)

Діагональ екрану: 203 мм / 8''
Роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA)
Зовнішній розмір: 225 x 145 мм
Глибина монтажу: 22 мм
Потужність: макс. 16 Вт
Живлення: DC 12 ... 32 В через зовнішній блок живлення (ref.-no. NT 2415 REG VDC, в постачання не входить)
Операційна система: Android 6
Процесор: Cortex-A53
Пам'ять ОЗУ: 2 ГБ
Пам'ять ПЗУ: 16 Гб флеш-пам'яті (вільне місце на диску залежить від операційної системи)
USB підключення: 1 x USB 2.0 тип A
LAN підключення: 1 x 10/100/1000 Мбіт/с
KNX: Спеціальна клема KNX

Можливість горизонтальної та вертикальної установки.
Сенсорна панель розумного будинку Jung SC5 (Німеччина)

5-дюймова сенсорна панель для системи автоматизації «Розумний Дім» дозволяє за допомогою одного стильного та компактного пристрою керувати всіма системами у Вашому домі за допомогою індивідуально розробленої під конкретний проект візуалізації.

Тепер Ви можете також вивести на панель систему відеоспостереження та домофонну систему.

На відміну від планшета сенсорна панель Розумного Будинку це стильний арт об'єкт, який завжди заряджений і висить на своєму місці. А дублювання на особистому гаджеті є чудовим доповненням.

Панель підходить для керування провідною системою автоматизації KNX та бездротовою системою eNet.
Розетки та вимикачі Jung Eco Profi

Eco Profi від Jung - ідеальне поєднання ціна/якість для розеток та вимикачів!

Компанія SmartON Розумний Дім представляє серію Jung Eco Profi. Уявіть ідеальну німецьку якість механізму зі срібною контактною групою, але з більш демократичною ціною для накладок та рамок із термопласту, вироблених у Європі (Литва).
Як багато разів ми бачили коли замовники намагаються заощадити на шкоду якості та здоровому глузду! Наприклад, у прихованих місцях кухні використовують дешеві розетки. І як наслідок найбільше навантаження в будинку від духової шафи або пічки отримують найгірші розетки! Їх же невидно - туди Китай поставимо:)

Серія електрофурнітури Eco Profi має демократичні ціни та німецьку гарантію на розетки Jung – 30 000 контактів з вилкою під навантаженням, та на вимикачі Jung – 25 000 включень/вимкнень під навантаженням.
Колір електрофурнітури Jung: білий, слонова кістка, антрацит, алюміній.
Ступінь захисту німецьких розеток та вимикачів Jung IP 44 при використанні захисної мембрани.
Серія сумісна з усіма елементами електрофурнітури серій Jung A500 та AS500.
Розетки та вимикачі Jung LS Zero

Елітна фурнітура Jung LS ZERO - це рішення для установки розеток, вимикачів, кнопкових модулів у варіанті "заподлицо".

Компанія SmartON Розумний Дім пропонує ідеальне рішення розеток та вимикачів для дерев'яних фасадів, меблів та гіпсокартону, яке встановлюється в єдиний рівень з поверхнею.
LS ZERO інтерпретує найкращі дизайнерські напрацювання класичного вимикача LS990 у варіанті для вбудованої установки. Незалежно від виду монтажу - в меблі, цегла або гіпсокартон - серія розеток і вимикачів LS ZERO, що вбудовуються, скрізь забезпечить бездоганно плоске сполучення пристрою з поверхнею установки. Таким чином, концепт приміщення набуває нових, суворих художніх акцентів. І, очевидно, серія внутрішньої електрофурнітури LS ZERO відповідає всім вимогам, що висуваються до сучасної електроустановки.
Крім стандартних кольорів розеток та вимикачів Jung LS Zero доступні кольори палітри Ле Корбюзьє. Також доступні всі контролери управління для системи автоматизації KNX та Домофонні внутрішні станції.

Запрошуємо до співпраці архітекторів, дизайнерів та будівельників!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних