Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрофурнітура Gira

Дизайнерська електрофурнітура Gira (Гіра, Німеччина)
Gira пропонує KNX сенсорні вимикачі у своїх серіях із широким функціоналом, який дозволить керувати всіма системами з одного місця.
Як зробити проект з електрофурнітурою Gira ще кращим? Звичайно ж, замінити всі вимикачі на «розумні», оптимізувавши систему керування Вашим будинком. Gira пропонує KNX сенсорні вимикачі у своїх серіях із широким функціоналом, який дозволить керувати всіма системами з одного місця. Нагадаємо, що Gira має 3 основні модифікації KNX вимикачів.
Розумний KNX вимикач Gira push button sensor 4 (Німеччина).
На Ваш вибір вимикач йде з 1, 2 та 4 групами сенсорів.
Тобто у Вас буде 2, 6 або 8 сенсорів відповідно для максимально комфортного управління освітленням, шторами, мікрокліматом.

Матеріали нової серії вимикачів Gira push button sensor 4 поєднуються з іншими матеріалами та елементами серії Gira Esprit:

 • біле скло;
 • чорне скло;
 • алюміній;
 • чорний алюміній;
 • нержавіюча сталь.
KNX сенсорний вимикач Gira 3 Basis
"Розумний" вимикач, що має базові функції, такі як вимикання, світлорегулювання, світлові сцени, управління жалюзі і при цьому він найбільш бюджетний. Сенсорний вимикач Gira 3 Basic зручний, якщо є проект, в якому ціна важливіша за функціонал. Наприклад, за великої кількості елементів електрофурнітури.
KNX Сенсорний вимикач Gira 3 Komfort
Характеристики Gira 3 Komfort:
 • Налаштування функції клавіші або кнопки для кожної панелі керування.
 • Два багатобарвних світлодіодів стану на кожній панелі управління.
 • Інтегрований датчик температури для вимірювання та передачі локальної температури у приміщенні.
 • Функція клавіші: перемикання, регулювання світла, керування жалюзі, датчик значення (1 байт), датчик значення (2 байти), додатковий пристрій сцени та додатковий пристрій термостату.
 • Показ повідомлення тривоги шляхом блимання всіх світлодіодів.
 • Можливість конфігурації світлодіода стану (червоний, зелений, синій) глобально чи окремо.
 • Комунікаційний об'єкт для керування яскравістю світлодіоду стану та підсвічування поля для напису (наприклад, для нічного зменшення яскравості у спальних приміщеннях).
 • Підсвічування поля для напису у разі набору клавіш із полем для напису.
 • Можливість ВКЛ, ВЫКЛ підсвічування поля для напису, автоматичного вимкнення або за допомогою об'єкта.
KNX сенсорні вимикачі Gira 3 Plus
Це вже не просто вимикач, а повноцінний кімнатний контролер для керування всіма системами у приміщенні будинку, квартири, офісу. Не тільки освітленням та карнизами/жалюзі, а й повністю системою мікроклімату з регулюванням температури у приміщенні, дисплей з відображенням температури у приміщенні та повідомлень від KNX/EIB.

Чому замовники та дизайнери люблять KNX вимикачі Gira при величезній різноманітності європейських та азіатських виробників? Напевно за те ж, за що люблять німецькі автомобілі, коли класичний дизайн, надійність і статус краще, ніж незвичайний та інноваційний дизайн.

Сенсорні вимикачі Gira 3 Plus доступні у всіх серіях System 55 та дозволяють регулювати температуру в приміщенні з її відображенням на дисплеї. Також можливе підключення зовнішнього датчика.
Сенсорна панель Gira G1
Gira G1 - сенсорна панель для простого та зручного управління інженерними функціями Вашого Розумного Будинку.
Дизайн нової сенсорної панелі Gira G1 у поєднанні з безперечною зручністю використання – великий шрифт, інтуїтивно зрозумілі символи – забезпечують чіткість управління функціями Розумного Дому.

Висока якість дизайну панелі Gira G1 підкреслюють і матеріали, що застосовуються для виробництва. Універсальне захисне скло завтовшки 1 мм стійке до подряпин, міцний металевий каркас також надає Gira G1 привабливого вигляду, а склопластикова рамка забезпечує стабільність установки пристрою на стіні.

Великий кольоровий TFT-дисплей 15,25 см [6″] з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів із надзвичайною чіткістю передає зображення, графіку та текст, під усіма кутами огляду інформація добре читається.

Завдяки високоякісному багатофункціональному сенсорному дисплею панелі Gira G1 можна комфортно керувати різними функціями лише одним дотиком пальця або жестом – наприклад, роблячи рух скидання або прикладаючи руку.

Чудовий, інтуїтивний інтерфейс Gira перетворює навіть процес конфігурування керованих за часом функцій та узгодження освітлення з інтер'єром на приємну розвагу. У комбінації з IP-шлюзом для домофонної системи систему Gira G1 можна також використовувати як квартирну станцію.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних