Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрофурнітура

Елітна електрофурнітура для Вашої оселі, квартири, офісу.
Дизайнерська елітна електрофурнітура була створена для виконання найвищих вимог споживачів до дизайну та функціональності з різних сегментів. Чи то приватний котедж, квартира, офіс чи сучасний готельний комплекс. Рішення сучасної елітної електрофурнітури представлені від розумних вимикачів та розеток до комплексних систем управління комфортом у приміщенні. Всю електричну фурнітуру можна комплексно поєднувати та поєднувати з будь-якими компонентами. Електрофурнітуру можна застосувати єдиним дизайнерським рішенням у гармонії із загальною архітектурною чи стилістичною концепцією у приміщенні.

Розумні вимикачі для Розумного Дому. Вся електрофурнітура, яка використовується в проектах систем автоматизації, повинна відповідати основним критеріям концепції «Розумного Дому»: функціональність, гнучкість та статус.
  1. Електрофурнітура та її функціональність. Кожен вимикач є повноцінним пультом, який замінює всі елементи керування у приміщенні. Елемент замінює "піаніно з вимикачів" і один застосовується як пульт для керування світлом, терморегулятор, пульт від кондиціонера та багато іншого. Також можна керувати цілими сценаріями, в яких задіяні різні системи.
  2. Елітна електрофурнітура та гнучкість системи. Важливо розуміти, що функціонал, призначений клавішам вимикача, Ви завжди можете перепрограмувати в залежності від частоти завдань. Адже будь-який вимикач це лише передавач Ваших команд для Вашого Розумного будинку.
  3. Дизайнерська фурнітура та статус. Все, що Вам щодня нагадує про Розумний будинок - це системи управління: розумні вимикачі та панелі. Кожен виробник електрофурнітури випускає кнопкові модулі, кімнатні контролери та панелі в різних дизайнах, і з різних матеріалів і на будь-який бюджет, у тому числі і в популярних серіях «не розумної» фурнітури, при необхідності можна зробити розумним БУДЬ-ЯКИЙ ДЗВІНКОВИЙ вимикач за рахунок встановлення шинного інтерфейсу кнопки у монтажній коробці.

Розетки для Розумного Дому.
Варіації дизайнерських рішень – це розетки у різних напрямках стилю для будь-якого інтер'єру будинку. Крім того, є можливість вибору розумних розеток із різними типами роз'ємів. Знайдуться розетки для Розумного Будинку, що відповідають стандартам штепсельних роз'ємів, прийнятим у різних країнах світу.

Така різноманітність розеток з гніздами в залежності від типу підключення дають можливість зручного приєднання будь-яких пристроїв гостя до яких би стандартів вони не відповідали.

Розетки мультимедійних пристроїв легко інтегруються в будь-яку концепцію дизайну інтер'єру. Досконалість розеток для розумного будинку проявляється не тільки у функціональності та дизайнерській виставі, а й у деталях. Наприклад, коли розетка оформлена в стилі вимикача - це не тільки необхідна електрофурнітура по функціоналу, а ще елемент дизайну, що радує око.

І не тільки за дизайнрським смаком або по роз'єму можна підібрати електричну фурнітуру, але й із закладеними функціями зручності користування, наприклад орієнтир у темряві — розетки Розумного Дому з інтегрованим світлодіодним підсвічуванням.

Сенсорні вимикачі в Розумному Домі.
Це не просто вимикачі – це цілий набір функцій у єдиному красивому елементі. Вимикачі можуть бути представлені в різних варіаціях та моделях та з різних матеріалів. Дво-, чотири- клавішні, сенсорні кнопки на монохромному дисплеї, скляна поверхня з індивідуальним дизайном. Сенсорні вимикачі в Розумному Домі відповідно до заданої програми легко можуть перетворитися зі звичайного вимикача на цілий пульт навігації за всіма функціями в керованому приміщенні. Можна керувати світловими сценаріями, шторами та мультирум системою в Розумному Будинку одним безконтактним вимикачем світла. Легко. Просто.

Компанія SmartON Розумний Дім готова надати широкий асортимент всієї елітної електрофурнітури для Ваших проектів:

  • Сенсорних вимикачів та всіх типів розеток для Розумного Дому;
  • KNX кнопкових модулів (Розумних вимикачів);
  • Кімнатних контролерів з термостатом для керування кліматом в Розумному Будинку;
  • Сенсорних панелей та ін.
Запрошуємо до співпраці архітекторів, дизайнерів та будівельні компанії. Ми готові надати продукцію провідних брендів для проектних та оптових продажів. Також ми готові спільно розробити Концепцію управління Вашим Розумним будинком.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних