Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрофурнітура Ekinex

KNX вимикачі Ekinex (Італія) Серія FF/'NF
Будь-який з вимикачів доступний у серії FF з елегантними рамками Form та Flank, або взагалі без рамки NF, а також на вибір з 4 та 6 квадратними, 2 вертикальними клавішами або з 4 прямокутними горизонтальними клавішами.
Вимикачі мають вбудований термостат, датчик температури та освітленості. Як і в будь-якому KNX вимикачі, клавіші Ekinex можуть бути запрограмовані для керування освітленням, шторами, кліматом та цілими сценаріями.
Вимикачі Ekinex мають 2 варіанти підсвічування з поєднаннями: Червоний/Білий або Синій/Зелений.

Серія Ekinex FF представлена ​​в кількох колекціях:
  1. Безрамкова колекція FF/'NF підтверджує основну ідею мінімалістичного дизайну LESS IS MORE (менше означає більше). Дизайн колекції компактний і виразний в інтер'єрі.
  2. Колекція FF/FORM завдяки тонкій рамці витримує строгий стиль.
  3. Колекція FF/FLANK має рамку, що обрамляє вимикач лише з боків.
  4. Також хотілося відзначити у різноманітності матеріалів вимикачів, крім пластику, алюмінію та хрому, інноваційний матеріал Fenix ​​NTM з підвищеною зносостійкістю!

Вимикачі Ekinex серії FF/'NF, виконані з інноваційного матеріалу Fenix ​​NTM, стали володарями однієї з найпрестижніших нагород у галузі прикладного дизайну – премії Archiproducts Design Awards 2017.

Експертне журі (до складу якого увійшли представники провідних архітектурних бюро з різних країн світу), відзначили найвищою оцінкою такі характеристики вимикачів Ekinex FF, як широкий функціонал, інноваційність та стильний дизайн, розроблений італійським архітектором Томмасо Марчі.
KNX вимикачі та термостати Ekinex (Італія) у серії 71
Головною перевагою серії Ekinex 71 є те, що вона підходить для встановлення в подвійні рамки з виробами цієї серії або виробами сторонніх виробників стандарту 55 х 55 мм.
Традиційно для Ekinex Ви можете вибрати відповідний варіант вимикачів з 4 квадратними, 2 вертикальними або 4 прямокутними горизонтальними клавішами. Також можна створити комбінацію вимикача та термостата.
Ідеальне поєднання з будь-яким дизайном досягається за рахунок різноманітності матеріалів вимикачів. Доступний пластик, алюміній та інноваційний функціональний матеріал Fenix NTM.

На вибір Ви можете підібрати RGB-підсвічування, яке, крім естетичної функції, може виконувати роль нічного підсвічування. Доступні варіанти підсвічування: Червоний/Білий або Синій/Зелений.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних