Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрофурнітура Basalte

Елітна електрофурнітура BASALTE (Бельгія)
Компанія Basalte багато років працює над тим, щоб пропонувати на ринок прості, інтуїтивно зрозумілі та елегантні продукти, як формою, так і функціоналом, з метою покращення комфорту в сучасному будинку. Вся продукція Basalte розробляється відповідно до міжнародних стандартів домашньої автоматизації.
Сенсорні KNX вимикачі Basalte SENTIDO і Basalte ENZO є вимикачами, які розділені на дві або чотири рівні поверхні, у кожної з яких є власні функціональні можливості. Basalte вимикач має вбудований температурний датчик, який повідомляє температуру домашньої системи автоматизації. Вбудований термостат логіки керує системою опалення та кондиціювання повітря у приміщенні. Багатобарвне світлодіодне підсвічування вимикача може використовуватися для відображення статусу, зворотного зв'язку або просто, щоб виконувати функцію підсвічування в темряві. Гладкий та мінімалістський зовнішній вигляд вимикача Basalte SENTIDO та Basalte ENZO, використання високоякісних матеріалів дозволяє гармонійно вписати його в інтер'єр будь-якого стилю.
Термостат Basalte DESEO пропонує простий і інноваційний інтерфейс користувача з сенсорними датчиками, які дозволяють здійснювати навігацію по всіх функціях в керованому приміщенні. Світлові сцени, штори та мультирум можна контролювати найменшим дотиком. Тому Basalte Deseo називають кімнатним контролером. Basalte Deseo пропонує спрощений склад меню. При цьому всі окремі елементи меню відображаються в одній горизонтальній лінії, надаючи швидкий та інтуїтивно зрозумілий спосіб керування. Завдяки різноманітності елегантних дизайнів із використанням високоякісних матеріалів, кімнатний контролер Basalte DESEO легко вписується у будь-який інтер'єр.
Basalte EVE – це елегантна та вишукана монтажна рамка (DOC-станція) для IPad та IPod Touch. Оскільки більшість систем домашньої автоматизації сьогодні управляються за допомогою Ipad, Basalte EVE є ідеальним рішенням для стильного розміщення IPad на стіні. Basalte EVE - це проста в проектуванні, монтажі та експлуатації. Настінне кріплення Basalte EVE тримає IPad або IPod і перетворює його на сучасний сенсорний екран на стіні. Кріплення Basalte EVE виготовляється з прямокутними та закругленими краями, у різноманітних кольорах та фактурах.
KNX вимикачі Basalte Sentido (Бельгія)
Компанія SmartON Розумний Дім пропонує серію сенсорних KNX вимикачів Sentido бельгійського бренду Basalte.
Завдяки інтеграції в системи домашньої автоматизації KNX, кожна з двох або чотирьох сенсорних поверхонь вимикача Basalte контролює різні функції, що робить керування світлом, шторами, жалюзі або цілими сценаріями інтуїтивно зрозумілим.

Вбудований датчик температури може повідомляти температуру у приміщенні. Багатобарвний світлодіод підсвічування може бути використаний для отримання інформації про стан систем «розумного будинку» або просто підсвічувати вимикачі Basalte Sentido у темряві для зручності користувача.
KNX вимикачі Basalte Enzo
Серія елітних вимикачів Basalte Enzo від компанії SmartON Розумний Дім.

Компанія Basalte багато років працює над тим, щоб пропонувати на ринок прості, інтуїтивно зрозумілі та елегантні продукти, як формою, так і функціоналом, з метою покращення комфорту в сучасному будинку.

Cенсорні KNX вимикачі Basalte ENZO виготовляють зі скла та шкіри із закругленими краями. Вимикачі розділені на дві або чотири рівні поверхні, кожна з яких має можливість управління різними системами в приміщенні (такими як світло, штори, сценарії, димування і т.д.), і функція мультитач.
Вимикач Basalte Enzo має вбудований температурний датчик, який повідомляє дані у домашню систему автоматизації.

Багатобарвне світлодіодне підсвічування може використовуватися для відображення статусу, зворотного зв'язку або просто, щоб підсвітити вимикач у темряві.
Сенсорний вимикач Basalte Fibonacci (Бельгія)
Бажаєте Розумний вимикач із ще більш інноваційним дизайном?

Basalte Fibonacci-коли вже здавалося, що «далі нікуди»:)

-Сенсорний вимикач;
-Індивідуально нанесене гравіювання;
-При наближенні підсвічується;
-2 або 4 сенсори;
-12 варіантів оздоблювальних матеріалів;
-Керування освітленням, шторами, температурою.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних