Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Електрика та обладнання

Електрика в квартирі, будинку, котеджі, виробництві
Що ми пропонуємо:
 • Проектування класичної електропроводки для житлових та нежитлових приміщень.
 • Постачання обладнання, електрошаф, автомати, ПЗВ, реле, димери.
 • Фурнітура, розетки, вимикачі провідних світових брендів Дизайн під будь-яку фантазію.
 • Послуги електрика - монтаж, прокладання кабельного господарства, освітлення та точок під фурнітуру.
 • Пуско-налагоджувальні роботи, діагностика, балансування навантажень.
 • Гарантія, сервісне та технічне обслуговування. Супровід системи
Чому ми робимо електрику добре?
 • Ми робимо проектну документацію на всю електропроводку об'єкту. Можна і без неї, але ми категорично не радимо. Чому? Приділіть 5 хвилин та прочитайте нижче.
 • Ми використовуємо лише високоякісні матеріали.
 • У нас зрозумілі та виправдані ціни. Ми виступаємо на вашій стороні і підкажемо оптимальне рішення щодо грошей і функціоналу, який ви хочете отримати.
 • Роботи ведуть високопрофесійні електромонтери. Повне тестування всього кабельного господарства після монтажу. Реальна гарантія за цю роботу.
 • Наші електромонтажники роблять свою роботу акуратно, швидко та надійно.

Що означає електрика у 21 столітті?
У радянські часи все було просто. Ось кімната. Ось у ній 3 розетки та дві лампочки. Під стелею роздана коробка (така непримітна кругла штука, ви, напевно, її бачили). У коробці всі дроти, а за дверима електролічильник і в ньому пробки або звичайний автомат. Приблизно так.

Часи змінилися. Всі наші клієнти хочуть сучасне, надійне та зручне рішення для електрики в будинку чи на роботі. Наше життя щільно пов'язане з тисячею та одним електричним приладом. Ваш комп'ютер, ваш кондиціонер, електро-запалення вашої плити, автоматика вашого газового котла, люстри, вбудовані світильники, праски, мобільні телефони і далі і далі. Занадто багато і надто складно.

Ви не повірите, але навіть найгірша квартира на пару кімнат це мінімум 2-3 кілометри електропроводки. І це, якщо економити та відмовляти собі в елементарних зручностях.

Сучасна електрика – це складно… А чи можна простіше?
Можна - почитайте як зробити простіше і економічніше електрику в Розумний Дім. І до речі не набагато дорожче, а в дечому й дешевше. Якщо ж робити класичну сучасну електрику, то потрібно все робити за розумом. Дуже бажаний проект та документація.

Навіщо електропроводка бути сучасною?
З того моменту, коли Ви вирішите зробити свій будинок «розумним», ви відразу побачите як змінюватиметься Ваше життя! В першу чергу вона значно полегшиться і звільниться від зайвих і непотрібних справ, а відповідно, збереже Ваш дорогоцінний час. Адже воно таке дороге і його завжди так мало. А ще:

 • у Вас на руках буде проектний план електропроводки, за яким Ви вже зможете робити ремонт;
 • вся електрика буде буквально у Ваших руках, адже Ви керуєте нею дистанційно - це економить Ваші ГРОШІ та ЧАС, які так дорого цінуються в наші дні;
 • Ви убезпечите себе та Ваших близьких як від непередбачених неполадок, так і від недоброзичливців.
Вам потрібні електрики? Є багато питань, чи не знаєте з чого почати? Проконсультуйтеся з нашими фахівцями по телефону або надішліть запитання через наш сайт. Ми обов'язково відповімо. Ви також можете замовити виклик електрика додому у зручний для Вас час.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних