Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Захист від протікання допоможе зберегти ремонт у квартирі.

Кожен із нас хоча б раз стикався з такими проблемами — відсутність гарячої води, у гарячому крані ледь тепла вода, треба чекати доки вода нагріється у бойлері, знову протікання води та новий ремонт у ванній…
Як працює «розумне» водопостачання?
Страховка від побутових турбот.
Система Розумний Дім позбавить Вас від побутових турбот, пов'язаних з водою. Це дозволить заощадити Ваш час, сили та гроші. Розумний Дім заздалегідь потурбується про своєчасно нагріту воду комфортної для Вас температури та застрахує від нового ремонту Вашої та сусідської ванної кімнати. І головне – Вам більше не доведеться переплачувати за енергоресурси, витрачені на гарячу воду. Розумна система заощадить Ваші витрати на обігрів води. Платіть лише за те, що Ви споживаєте. «Розумне» водопостачання вирішить усі питання за Вас!
Система може бути як провідною, так і працювати на радіоканалі – це дозволяє провести установку до та після ремонту у ванній, душовій кабіні, кухні та санвузлі.

Система вивчить комфортну температуру води для Вас особисто та для кожного члена сім'ї. Вкажіть кілька сценаріїв через панель керування або вкажіть налаштування через Інтернет. І коли Ви з'явитеся на порозі будинку – все буде вже приготовлено за Вашим бажанням – наповниться басейн до потрібного рівня, гаряча ванна чекатиме на свого господаря. А ще система проконтролює рівень рідкого палива у сховищі та проінформує про рівень заповненості зливного резервуара. За цим простежать датчики рівня води.
Своєчасно локалізує текти
Завдяки вбудованим датчикам протікання води Ваш будинок вчасно виявить та локалізує неполадки у системі водопостачання. Розумний Дім заблокує подачу води до усунення причин протікання і проінформує про аварію звуковим і світловим сигналами, при установці GSM модуля системою можна не тільки керувати, але і про всі свої дії вона попередить Вас по телефону.

Контролювати та керувати Вашим водопостачанням тепер легко та просто! Одне натискання кнопки на вимикачі, панелі керування, комп'ютері чи мобільному телефоні – і все працює так, як цього бажаєте Ви! Виїжджаєте у відпустку? Вимкніть режим ручного керування та передайте контроль автоматики. Розумний Дім запустить та проконтролює роботу системи водопостачання згідно з заданими параметрами та сценаріями.
Що вміє «розумне» водопостачання
Керувати системою поливу - Вам більше не доведеться працювати вручну, брати лійки та поливалки, тягати довгі та важкі шланги. Автоматизована система водопостачання згідно з заданими параметрами автоматично включатиме полив з огляду на вологість ґрунту, час доби та року, виділену ділянку, тривалість поливу.
Підготує басейн до вашого приходу
Контролювати температуру та рівень води в басейні — Ваш басейн завжди буде наповнений до потрібного рівня теплою водою як під час Вашої присутності вдома, так і до Вашого приїзду. Датчики затоплення вчасно проконтролюють міру заповнення басейну та не дозволять йому переповнитися.
Контролювати витік води та рівень рідин у резервуарах – зливна яма, очисні споруди, ємності із соляркою та іншими рідинами Вашої придомної ділянки ніколи не будуть переповнені.

Контролювати температуру води в резервуарах — завжди буде гаряча вода в кранах Вашого будинку. Система не допустить зниження температури води нижче встановленого порога.

Інформувати про стан системи — завжди буде доступ до параметрів стану системи незалежно від того, де Ви знаходитесь — вдома або за межами. Інтернет, мобільний телефон, персональний комп'ютер та інші блоки керування допоможуть підключитися до Вашого будинку.

Локалізувати протікання - система захисту від протікання води встановлюється у ванній, душовій, кухні, санвузлі та басейні. У разі витоку води спрацює захист, закриються клапани в трубах, тим самим ліквідується аварійна ситуація, перш ніж буде завдано шкоди. Дуже ефективно, якщо у сусідів знизу дорогий ремонт.
Контроль та керування водопостачанням.
Більше жодної зайвої краплі не проллється повз Ваші улюблені газони та клумби, Ваш сад буде вчасно політ, як за розкладом, а рівень води та температура в басейні завжди будуть підготовлені до початку Ваших водних процедур.
Ви любите поніжитися у гарячій ванній вечорами? Розумний Дім вивчить Ваші звички, підлаштовується під Ваш «водний» графік. Тепер гаряча вода завжди тектиме у Ваших кранах. І навіщо більше турбується про протікання в трубах! Система завжди на чеку. Вона сама визначить поломку і вчасно запобігає аварійній ситуації, звівши Ваші втрати до мінімуму.

Переваги:

  • завжди гаряча вода у будинку;
  • захист від протікання води;
  • контроль та керування параметрами системи;
  • виконання бажаних сценаріїв;
  • домашній комфорт та затишок;
  • економія часу, зусиль і коштів.
Ви готові зробити своє життя ще комфортнішим? Звертайтесь до нас прямо зараз! Ми допоможемо перетворити будинок Вашої мрії на реальність – і будинок заживе по-новому. Ваш Розумний Дім подарує затишок, турботу та тепло. Вдихніть життя у свій будинок разом із нами!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних