Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Управління відеоспостереженням в Розумному Домі

Пильне око бачить і запам'ятовує все! Бездротові системи відеоспостереження вдома дають змогу вести повний відео-моніторинг усіх приміщень навіть через Інтернет. У Вас буде відеоархів за будь-який термін. Уявіть: ви поїхали у відпустку/відрядження. У зручний час Ви зможете переглянути через Інтернет за паролем: чи все гаразд у будинку та околицях прямо зараз? А що було годину тому? А вранці?
Відеоспостереження в будинку, квартирі, офісі, магазині – це надійний захист від несанкціонованого проникнення, пограбування, крадіжки чи будь-яких інших ситуацій. За допомогою системи ip відеоспостереження Ви завжди будете в курсі будинку, що відбувається у Вас. Система Розумний Дім спостерігає, пише архів, контролює будинок, квартиру, офіс, співробітників, гараж, дачу. А Ви дивитеся Інтернетом, телефоном, на комп'ютері цифровий відеоархів подій, які відбувалися протягом останніх днів.

У Розумному Будинку відеоспостереження — всевидюче око

Бездротова система відеоспостереження може працювати 24 години на добу, не беручи до уваги жоден куточок Вашого будинку, офісу, складу. За бажанням Ви можете налаштувати систему в режим очікування. Цифровий відеоспостереження чудово інтегрується в Розумний дім і злагоджено працює в команді з охоронними системами. Як тільки тривожний відеосигнал надійде в систему охорони, Розумний Дім зреагує сигнальним сповіщенням, повідомить про подію Вам та оперативний загін.

Поки Ви зайняті своїми справами Ваш будинок веде безперервне відеоспостереження не тільки всередині приміщення, але і за периметром. Відеокамери миттєво реагують на рух об'єктів. І в тому випадку, коли хтось з'явиться на прибудинковій території камери миттєво запишуть цю подію та повідомлять відео-сигнал на комп'ютер, телевізор чи панель – на Ваш вибір. При цьому немає необхідності розбиратися і перегортати архів з якої відеокамери надійшов сигнал. Система сама покаже необхідний фрагмент.
Поки Ви спите, відеокамери працюють. Відеоархів пишеться у нічний час. Завдяки світловим датчикам не один порушник Вашого спокою не зможе бути непоміченим. Раптове світло від камери – і злодій у центрі уваги. Ви зможете побачити відео з моменту реагування камери або датчиків.

А як бути з свійськими тваринами? Не турбуйтеся - система відеоспостереження вміє розпізнавати об'єкти руху. Вбудований інтелект визначить — чи злодій до Вас у «гості» зайшов, чи це Ваш улюблений пес гуляє по дому. У разі небезпеки система негайно зреагує.

Чи вистачить пам'яті системи відеоспостереження Вашого будинку? Не варто турбуватися. У систему можна закласти такий обсяг пам'яті, якого вистачить на тиждень чи рік, наприклад.

Ви можете керувати системою відеоспостереження як перебуваючи вдома, так і у від'їзді. Відеосигнали з камер обробляються та зберігаються у багатоденний відеоархів. Після цього Ви можете керувати цими записами з будь-якого монітора або телевізора. Відеокамери можуть змінювати режими запис/незапис залежно від встановлених Вами умов - таймер, реакція на рух, включена охоронна система, певний час доби.

Наявність системи відеоспостереження у Вас вдома дозволяє:

 • захоплювати максимальний радіус території, що спостерігається завдяки пристроям позиціонування; Ви зможете завжди керувати камерами з будь-якого підключеного пристрою;
 • переглядати та керувати відеозаписами з будь-якої камери на моніторі, телевізорі, домофоні та будь-якому іншому пристрої відображення при інтеграції із системою Multi-Room; є можливість виділити та налаштувати окремий телевізійний канал, який може бути доступний для перегляду та керування в будь-якій кімнаті;
 • налаштувати різні режими роботи - безперервний відеозапис, запис по встановленому таймеру, запис при спрацьовуванні датчиків руху, диму;
 • завдяки відео-аналітиці Ваша система зможе розпізнати об'єкти або дії, що несуть «загрозу». Цифрові камери можуть визначати особи, машини або автомобільні номери. Налаштування на «домашніх тварин» дозволять системі реагувати у період Вашої відсутності лише на «непроханих» гостей;
 • багатоденний відео-запис може надати неоціненну допомогу та надасть правдиві факти того, що відбувається у Вас вдома у разі несанкціонованого проникнення зловмисників, яким вдалося втекти.

З чого складається система відеоспостереження

Технічний склад залежить від специфіки приміщення, де планується встановлення. Основний принцип побудови системи відеоспостереження базується на локальній мережі, що є звичним та простим. Ви можете здійснювати керування та моніторинг відеоспостереження через Інтернет, домашній комп'ютер, телефон, панель керування.

Складові елементи системи:

 • відеокамери - прийом/передача відео-зображення, можуть бути аналогові, цифрові, IP;
 • об'єктиви - спрямовують світловий потік на чутливий елемент камери, що можуть бути інтегровані в камеру;
 • записуючі пристрої - обробляють та записують відео-сигнал;
 • монітори, телевізори - виведення зображення з однієї або кількох відеокамер;
 • мережеве або комутаційне обладнання - виведення відео-каналу на монітор / телевізор;
 • додаткова техніка - залежить від специфіки системи відеоспостереження, що використовується для розширення, доповнення та зміни структури системи.
Особливою функцією системи є відеоаналітика – Ваш домашній оператор здійснює аналіз відеосигналів. Залежно від виявлених факторів Розумний Дім сам приймає рішення, яким чином реагувати на ту чи іншу ситуацію і які заходи безпеки вживати. Це дозволяє знизити ризик помилкової тривоги, поки господар будинку у від'їзді.

Встановлення відеоспостереження дозволить Вашому будинку бути на варті цілодобово. Ви завжди будете проінформовані про те, що відбувається у Вашому будинку та його околицях.

Як купити систему відеоспостереження і що ми пропонуємо

Ми вміємо та знаємо як проектувати та встановлювати професійні системи відеоспостереження для будинків, квартир та офісів. Наші фахівці встановлять та налаштують систему з урахуванням усіх Ваших вимог та побажань.

Ми можемо:

 • розробити індивідуальне технічне завдання;
 • допомогти з вибором та доставкою обладнання;
 • встановити систему відеоспостереження відповідно до особливостей Вашого об'єкта з урахуванням усіх побажань;
 • провести монтаж, налаштувати, протестувати обладнання та навчити як ним користуватися;
 • надати сервісне обслуговування, заміну різних елементів системи;
 • забезпечити інформаційну підтримку.
Ми готові запропонувати Вам тільки якісну техніку від перевірених постачальників. Допоможемо Вам підібрати та розробити оптимальний варіант системи для Вашого приміщення. Розкажемо та покажемо як працює система та як правильно поводитися з технікою. Звертайтесь! Щоб дізнатися ціни на бездротове відеоспостереження для дому або зробити замовлення на покупку, зв'яжіться з нашими менеджерами. Наші фахівці завжди дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних