Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

З розумною автоматикою все під контролем!

Система Розумний Дім дозволяє контролювати та керувати роботою всіх механізмів у Вашому будинку – воротами, шлагбаумами, шторами, жалюзі та іншим. Автоматизоване управління має низку істотних переваг перед звичайними механізмами. Вагомою перевагою є можливість дистанційного контролю, керування системою на відстані. Це особливо важливо для тих випадків, коли вікна у приміщенні знаходяться надто високо або доступ до них перекритий меблями.

Багатофункціональна система управління механізмами в будинку (квартирі, офісі, виробництві) стає все більш популярною та затребуваною на сьогоднішній день. За допомогою спеціалізованого пульта управління Ви зможете легко відчиняти або закривати жалюзі, вікна, ворота, двері. Така система вже давно стала основною для більшості будинків, квартир та офісних приміщень у США та Європі, а тепер вона доступна і нам.

Автоматика Розумного Дому дозволяє здійснювати:
 • керування воротами, вікнами, шлагбаумами, дверима;
 • керування шторами, жалюзі, ролетами, портьєрами;
 • керування телевізорами, відеопроекторами, екранами;
 • управління меблями та окремими предметами інтер'єру.
Розумна автоматика, фурнітура, приводи можуть інтегруватися в механізовані елементи (предмети побуту) Вашого будинку можуть працювати разом із системою Розумний Дім. Ви легко зможете ними керувати в будь-який час і з будь-якого зручного для Вас місця через пульт керування або панель, комп'ютер і навіть телефон.


Автоматичні штори, ролети, жалюзі та керування ними.
У вашому будинку багато кімнат? Скільки часу Ви витрачаєте на закриття та відкриття важких портьєрів або жалюзі? Бувають випадки коли Ви забуваєте про відкриті ролети коли Вас немає вдома?

З Розумним Будинком Вам не доведеться відволікатися від важливих справ, докладати зусиль та витрачати час на керування механізмами. У кімнатах завжди буде підтримуватись необхідний рівень освітлення незалежно від часу доби. Світить надто яскраво сонце - штори автоматично закриються. Ви поїхали у відрядження і Ваш будинок імітуватиме Вашу присутність, захищаючись від зловмисників — рольставні за заданим сценарієм закриватимуться і відкриватимуться. Ваша оселя привітає Вас ранковим сонцем, відкривши штори. Любите проводити сімейне дозвілля у домашньому кінотеатрі? Запрограмуйте заздалегідь сценарії і як тільки Ви зберетеся в кінозалі, наче за бажанням приглушиться світло, закриються штори або жалюзі над вікнами.

Робота автоматики базується на датчиках, вбудованих у карнизи. Виконавчі команди передаються через панель керування та система розпоряджається роботою модуля відповідно до зазначених умов.

Система здатна автоматично контролювати доступ сонячного світла до приміщення залежно від часу доби та погодних умов, закривати всі жалюзі в будинку під час встановлення його на сигналізацію, забезпечувати оптимальні умови для перебування у приміщенні.

Система автоматичного керування шторами, жалюзі та ролетами досить популярна не лише у приватних будинках, квартирах, котеджах. Вона чудово підходить для офісу. Це дозволяє створити найбільш сприятливі робочі умови та заощадити час на користь продуктивності співробітників, не відволікаючи їх від роботи.
Автоматика для воріт, дверей, шлагбаумів та керування ними.
Дистанційне керування воротами - дозволяє повністю автоматизувати процес відкриття та закривання воріт, шлагбаумів. Завдяки своїй універсальності автоматизована система оптимально підходить для використання в котеджах, приватних будинках, дачах, а також на різних промислових та виробничих об'єктах.
Автоматика для воріт.
Автоматика складається з блоку керування та датчиків з фотоелементами. Також додається пульт, за допомогою якого здійснюється дистанційне управління воротами.

При натисканні на певну кнопку на пульті автоматика воріт приймає сигнал, після чого виконує відповідну команду.

Головним завданням фурнітури для воріт є запобігання можливості контакту стулок з автотранспортом, що в'їжджає або виїжджає. Датчики встановлюються на відстані 30 - 90 см від поверхні землі і спрацьовують в той момент, коли на шляху воріт, що закривається, знаходиться якась перешкода - автомобіль, люди, тварини і т. д. При цьому, процес закриття / відкриття воріт, шлагбаума автоматично припиняється доки перешкода не буде прибрано.
Управління предметами інтер'єру, меблями, проекторами і не тільки…
Система дуже зручна у використанні, коли у Вашому будинку є дизайнерські задуми, доповнити які можна механізованим переміщенням різних предметів меблів та інтер'єру. Це не тільки стильно та неповторно, але й дуже практично. Наприклад, бар, що піднімається з журнального столика, розсувні дверцята, захована в стіні книжкова шафа дозволять сховати від очей «функціонал, що не вписується» в інтер'єр, але і істотно заощадити місце в приміщенні, розширити його візуально.
Розумний Дім може керувати:
 • плазмовими панелями, моніторами та РК-телевізорами - маскування в меблів, предметах інтер'єру, стінах, стелі;
 • відеопроекторами - при необхідності для перегляду відео переміщення в робоче положення, приховування в стелі, елементах декору;
 • комп'ютерними моніторами, робочими місцями – всі робочі елементи розміщуються у спеціальних ліфтах робочих столів, столах засідань, кабінетах керівників;
 • робочим обладнанням на кухні, технікою у ванній кімнаті - маскування техніки під/у робочих поверхнях.
Головне завдання автоматизації управління механізмами - трансформувати кімнати будинку (квартири, офісу), коли Вам це необхідно. Наприклад, перетворювати вітальню в домашній кінотеатр і навпаки. Інженерні рішення поєднують гармонію, практичність та комфорт інтер'єру.

Основні переваги системи:

 • зручність користування;
 • багатофункціональність;
 • можливість програмування системи;
 • дистанційне управління;
 • простота у роботі та обслуговуванні.
Бажаєте купити автоматику для воріт, фурнітуру для керування шторами чи приводи для всіх механізмів Розумного Дому? Звертайтесь до наших спеціалістів! Ми завжди знайдемо зручне рішення для Вас. Для цього вам необхідно просто зателефонувати та обговорити всі умови оформлення замовлення або замовити послугу через наш сайт. Розумний Дім дозволить Вам насолодитися життям із комфортом, який Ви можете собі дозволити!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних