Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Розумний Дім керує опаленням та стежить за кліматом

Чи працюєте Ви в офісі, чи перебуваєте з дітьми вдома, чи просто проводите сімейне дозвілля, сидячи біля екрану телевізора. Поки Ви зайняті своїми справами, Ваш Розумний Дім керує опаленням та стежить за комфортними умовами у приміщеннях.

Інтелектуальний будинок завжди подбає про те, щоб цілий рік усередині приміщення був комфортний мікроклімат, де і дихається легко, і працює продуктивно, і відпочинок проводиться чудово. З автоматичною системою керування опаленням Розумний Дім завжди буде вітати Вас гарною та прекрасною погодою, а найголовніше такою, якою побажаєте Ви.
У Розумному Будинку завжди комфортний клімат
Постійний контроль температури приміщень та автоматичне керування опаленням попереджає виникнення та розвиток критичних ситуацій — надто холодно, мерзлякувато та сиро, надто спекотно. Ваш Розумний Дім дарує тільки добре і турботливе тепло, затишок та комфорт. Управління кліматом та теплом у Вашому домі дозволить не лише відчувати цілорічну комфортну погоду у домі, а й суттєво економити витрати на енергоресурси до 40%.
Розумний Дім – опалення. Можливості системи:
Незалежна терморегуляція окремих приміщень Вашої оселі — комора, дитяча, кухня, бізнес-кабінет, спальня; у кожному окремому приміщенні встановлюється індивідуальний температурний поріг, що забезпечує максимальний комфорт приміщення залежно від його призначення;
Термоконтроль у приміщеннях залежно від пори року та доби; одночасно відстежується температура як усередині приміщення, так і за його межами - створюються сприятливі температурні умови всередині Вашого Розумного Будинку;
Завдяки вбудованим температурним датчикам відстежується та регулюється температура у приміщеннях; Ви можете як вручну, так автоматично (використання сценаріїв) регулювати та контролювати роботу опалювального обладнання – включення/вимкнення теплої підлоги, радіаторів;
Безпека системи опалення в Розумному будинку забезпечується за рахунок своєчасного реагування на надзвичайні ситуації; у разі порушення цілісності труб, виходу з ладу модулів системи опалення, відмови / поломки електричного нагрівального кабелю (тепла підлога) відбувається їхнє повне відключення (знеструмлення); при цьому Ваш Розумний Дім сповістить Вас про аварійну ситуацію;
Як «співпрацюють» Розумний Дім та система опалення.
За комфортну температуру повітря у Вашій оселі відповідають такі опалювальні прилади як радіатори, котли, нагрівальні кабелі підлоги та ін. Кожен з цих приладів має свій принцип роботи та виконує свою окрему функцію. Завдання усієї опалювальної техніки одне - обігрів приміщення з мінімальними втратами.

Встановивши параметри бажаної температури для кожної окремої кімнати, Ви задаєте системі програму контролю. Керування опаленням може здійснюватись як автоматично, так і вручну. Тепер у приміщеннях буде підтримуватись оптимальна та комфортна температура. Ваш розумний будинок сам визначить для кожного опалювального приладу індивідуальний режим роботи, що дозволить раціонально використовувати опалювальну систему в цілому. Тепер Ви з легкістю можете контролювати роботу як усієї системи, так і окремих опалювальних приладів, що дуже зручно, а головне вигідно з енерговитрат.
Ваша «розумна» система опалення сама відкоригує температуру в будинку, коли за вікном різке похолодання або відлига. З огляду на температуру за межами будинку система регулює роботу всіх нагрівальних елементів так, щоб у приміщенні температура залишалася для Вас комфортною та оптимальною.

Наприклад, вночі тепла підлога може вимикатися системою, а до Вашого пробудження вже будуть прогрітими. Ви зможете програмувати режим роботи теплої підлоги на всі дні тижня.

У разі виходу з ладу опалювального обладнання, збою або припинення електроживлення, система Вас про це поінформує і припинить роботу несправних елементів.

За допомогою єдиної панелі Ви можете керувати системою опалення так, як Вам це потрібно. Керувати можна і дистанційно. За допомогою мобільного телефону, через Інтернет із балкона другого поверху, з дивана чи з Галапагоських островів.
А ще Ви завжди можете прогріти сауну або окрему баню прямо з офісу або за розкладом, наприклад, щоранку неділі. Активуйте режим відпустки і будинок сам про себе подбає. При Вашій відсутності опалювальна система працюватиме в ощадливому режимі, споживаючи мінімум енергії. А до Вашого приходу зробить температуру в будинку знову оптимальною та комфортною для Вас.
Навіщо потрібна "розумна" система опалення.
З Розумним Будинком Ви отримуєте домашнє тепло, затишок та комфорт - та якість життя, яку не можуть подарувати елементи домашнього декору чи інтер'єру. Опалювальна система із вбудованим інтелектом дозволить Вам суттєво економити Ваші кошти. Ринок опалювального обладнання рясніє вигідними ціновими пропозиціями, а ось ціни на енергоресурси неухильно зростають! Витративши один раз на «розумну» систему, Ви окупите свої витрати в найближчому майбутньому. У результаті весь клопіт з управління опаленням Розумний Дім бере на себе. А Ви отримуєте повний контроль над усім обладнанням не тільки коли Ви вдома, а й за його межами. Ви вже готові встановити систему Розумний Дім? Не втрачайте Ваш комфортний та затишний час! Звертайтеся до нас прямо зараз. Наші менеджери завжди дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ми допоможемо розробити індивідуальний проект Вашого Розумного Дому та визначитися з вибором усієї необхідної техніки.
Хто відповідає за клімат-контроль у будинку?
Ви замислювалися скільки кліматичної техніки у Вас вдома! Кондиціонери, спліт-системи, тепла підлога, радіатори — всі ці побутові прилади хоча б у мінімальному наборі є в будинку кожного з нас. Кліматична техніка наполегливо працює за створення зони комфорту для Вас.

На перший погляд здається, всі ці прилади створені і працюють на «благо» свого господаря. Насправді дуже часто виникає ситуація «непотрібності» роботи таких приладів. Коли опалювальна система вперто гріє повітря, а система кондиціювання одночасно те саме повітря охолоджує.

Крім того, будь-яка кліматична техніка потребує контролю та управління. Скільки часу Ви витрачаєте на це? Безумовно багато приладів оснащені блоками керування. Тільки уявити скільки таких окремих пультів управління може накопичитися у Вас вдома! Як проконтролювати та впоратися з усім цим?

Система Розумний Дім знає, як все має працювати. Ваш будинок подбає про це. А Вам залишається насолоджуватися нечуваним насамперед затишком і комфртом!
Розумний Дім керує кліматом та створює індивідуальне середовище для кожного.
З Розумним Будинком у кожній кімнаті можна створити свій мікроклімат. Багатозонний клімат-контроль позбавляє необхідності щоразу налаштовувати терморегулятори на радіаторах, включати та вимикати кнопки на пультах кондиціонерів та іншої кліматичної техніки.

Тепер все, що від Вас вимагається – вказати комфортну для Вас температуру, вологість за допомогою єдиної панелі керування. Розумний Дім візьме на себе керування кліматом і сам розпорядиться роботою всіх приладів. Робота кліматичного обладнання регулюватиметься автоматично, переходячи з денного в нічний режим. При цьому Ваш Розумний Дім подбає про економію енергоресурсів, переключаючи всю техніку в режим «економ», коли Ви поїхали у відпустку.
Управління кліматом з розумом.
Щоб отримати максимальну ефективність від роботи кліматичної техніки, необхідна узгоджена робота кожного з приладів. У вітальні необхідно нагріти повітря, на кухні стало занадто жарко, а в дитячій занадто сухе повітря? Оптимальна робота всіх складових кліматичної системи дозволить підтримувати в кожному приміщенні індивідуальну кліматичну зону. Ваш будинок перетворюється на окремий світ зі своїм кліматом, засинаючи без господарів і активуючись при їх появі.

Система Розумний Дім подбає про клімат-контроль. Ваш будинок цілодобово слідкує за такими параметрами як:

  • Температура повітря,
  • рівень вологості,
  • кондиціювання,
  • фільтрація повітря.
Ваш Розумний Дім самостійно підготує умови для сну, прогріє кімнату у вечірній час, а до ранку понизить температуру. Варто лише встановити температурний режим на панелі управління.
Управління вентиляцією в залежності від температури та вологості в кожній кімнаті - система клімат-контролю сама визначить коли необхідно відкоригувати (підвищити/зменшити) температуру в приміщенні, вологість, включити або вимкнути вентиляцію знаючи заздалегідь вказані умови Вашого комфорту в будинку. Системі можна вказати індивідуальні умови мікроклімату кожної окремої кімнати.

Управління іонізацією та озонуванням повітря — Ваш Розумний Дім сам потурбується про те, щоб у всіх кімнатах завжди було свіже, чисте та здорове повітря. Система визначить, коли необхідно очистити повітря від бактерій, плісняви, неприємних запахів або тютюнового диму, вивчивши звички свого господаря. Розумний Дім завжди подбає про Ваше самопочуття та здоровий сон.

Контроль та управління кліматом у спеціальних приміщеннях – винний льох, бібліотека, комора та інші спеціалізовані приміщення у Вашому будинку потребують особливих умов мікроклімату. Ваш Розумний Дім не дозволить зіпсуватись Вашій безцінній колекції картин або книг, керуючи та контролюючи умовами мікроклімату.

Можливості клімат-контролю в Розумному Будинку:
Пороги нагрівання та охолодження - кожен опалювальний прилад має свої щаблі нагрівання. З урахуванням комфорту та економії енергії автоматика сама вирішує, який ступінь нагрівання призначити для того чи іншого приладу. Таким чином, підтримується комфортна температура у Вашому будинку в узгодженому та економному режимі.

Кондиціювання — Розумний Дім керує узгодженою роботою кондиціонерів, спліт-систем з іншими елементами обігріву та охолодження, не вимагаючи Вашого втручання.

Комфортне опалення - автоматика управляє радіаторами, теплими підлогами та конвекторами. Можуть використовуватись різні сценарії. Розумний Дім контролює температуру повітря у всіх приміщеннях з використанням ступенів нагріву:

  • у спальній не повинно бути занадто жарко, а у ванній ж, навпаки, тепло вітається;
  • у коридорах опалення не потрібне взагалі, а у вітальні хотілося б затишного тепла під час перегляду улюбленого фільму або прийому гостей;
  • Будь-яку з цих температур протягом дня можна змінити.
Вентиляція - контроль та регулювання подачі повітря, температури. Включення в приміщенні, що використовується на даний момент, відключення при від'їзді.

Контроль вологості - автоматика управляє узгодженою роботою зволожувачів та вентиляційної системи. Підтримується комфортний рівень вологості у кожному приміщенні.
Заощаджуйте з комфортом!
З Розумним Будинком завжди комфортно. Ви часто відсутня вдома, наприклад, у будні чи буваєте тільки вечорами? "Розумна" електропроводка сама розпорядиться роботою кліматичної техніки - переключиться з економічного робочого режиму на звичайний до Вашого приходу. Достатньо вказати системі чого Ви бажаєте через мобільний телефон, комп'ютер, iPad або iPhone. І до Вашого приїзду все буде готовим! Розумний Дім дозволить економити витрати на енергоресурси до 40%.

Не відмовляйте собі в комфорті та затишку. Зв'яжіться з нами зараз! Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, запропонують найбільш оптимальний і підходящий варіант для Вас, підготують проект Вашого Розумного дому та допоможуть вибрати все необхідне обладнання. Вирішивши встановити систему Розумний Дім сьогодні Ви забезпечуєте себе комфортом назавжди!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних