Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Управління освітленням та електроживленням

Робота всіх домашніх приладів залежить від безперебійності та безвідмовності електромережі. Система Розумний Дім проконтролює та оптимально розподілить навантаження всієї мережі. Це дозволить продовжити термін служби електроприладів та заощадити грошові витрати на електроенергію. «Інтелект» системи відключить прилади, які тимчасово не використовуються (вимикачі, розетки, тепла підлога) або коли надійде сигнал «перевантаження» мережі.

Є можливість плавно змінювати напругу в мережі, регулювати рівень освітлення приміщень. Система сама виконує заздалегідь передбачені світлові сценарії - Вечір, Вечеря, Прибирання, Перегляд кіно, Чергове освітлення і т. д. Можна групувати такі сцени будь-яку комбінацію світильників, ролети і навіть вентиляцію або кондиціювання.

Які бувають системи керування освітленням
Залежно від комплектації та призначення, системи керування світлом поділяються на дві категорії – локальні та глобальні.

У першому випадку здійснюється локальне управління світловими приладами в окремо взятому приміщенні або кімнаті. Їх використання є найбільш актуальним для таких видів приміщень, де кожна кімната виконує різну функцію. Особливо це стосується комерційного сегменту, тому локальні моделі активно використовують у салонах, магазинах, торгових центрах, офісних приміщеннях тощо.
Глобальні системи
Що ж до глобальної системи управління освітленням, то встановлення даного обладнання в Розумний Дім передбачає комплексну інтеграцію датчиків у всі джерела світла. Іншими словами, абсолютно весь набір освітлювальних приладів, включаючи навіть вуличні ліхтарі та підсвічування в шафах-купе, керуватиметься за допомогою єдиної та зручної панелі керування.

Систему керування освітленням у Розумному Будинку можна синхронізувати з іншими видами обладнання. Одним з найбільш популярних видів синхронізації є поєднання систем для штучного і природного світла. Наприклад, можна поєднати роботу даного обладнання з автоматизованими шторами або жалюзі. При цьому, якщо на вулиці стає темно, Розумний Дім самостійно закриє вікна та ввімкне світло.
Можливості, якими також наділена система керування світлом
 • організувати світлове супроводження - вирішує проблему нічного пересування по дому, плавне наростання освітленості в зоні до необхідного рівня в залежності від часу доби;
 • забезпечити безперебійність електроживлення - резервні джерела електроживлення дозволять працювати безвідмовно всім приладам «Розумного дому» у звичайному режимі;
 • відключати частину електромережі - при перевантаженні всієї мережі частина електромережі може бути знеструмлена залежно від пріоритету, щоб найбільш пріоритетна могла нормально функціонувати;
 • стабілізувати напругу в електромережі — робота всіх електроприладів у будинку триває незалежно від перепаду напруги в мережі, що дозволяє за будь-якої якості енергопостачання працювати приладам у безпечному та стабільному режимі.
Що вміє система керування світлом
Можливості Розумного Дому дозволяють керувати:

 • енергопостачанням — перемикання приладів на економний режим енергоспоживання (день/ніч, зима/літо), зниження витрат за електроенергію до 30%; окремі енергозберігаючі системи не потрібні;
 • освітленням у всіх приміщеннях - розбиття освітлення на кілька груп, дистанційне керування світлом у всьому будинку з будь-якої кімнати;
 • освітленням залежно від пори року та доби - автоматичне включення освітлення з настанням темряви, залежно від ступеня яскравості зовнішнього освітлення (за межами будинку) плавно змінюється рівень підсвічування внутрішнього;
 • "прохідними" зонами - використовуються датчики руху для освітлення; світло увімкнеться/вимкнеться у разі появи/відсутності людини в «прохідній» зоні, програмований сценарій передбачає поведінку системи освітлення;
 • світловими сценаріями – за різних умов регулюється освітлення всередині приміщення, наприклад, сценарій «Перегляд кіно» виконує приглушення світла в кімнаті;
 • освітленням поза домом - світлові сценарії підсвічування доріжок, фасаду будівлі, саду залежно від умов;
 • світлодіодним освітленням - імітація заходу сонця / сходу в будинку. Можна вибрати будь-який колір і відтінок для освітлення і поміняти його через п'ять хвилин, наприклад, для роботи холодні, для відпочинку теплі тони.
Дистанційне та автоматичне управління освітленням
Ваш Розумний Дім проконтролює роботу всієї електропроводки. За бажання Ви завжди можете відключити автоматику і перейти на ручне керування. Ви можете керувати світлом у Вашому будинку, квартирі чи офісі дистанційно за допомогою пульта або єдиної панелі керування.

При цьому вам необов'язково знаходиться в приміщенні, оскільки робота системи керування освітленням може контролюватись та керуватися за допомогою звичайного мобільного телефону. Тепер, надіславши звичайне sms-повідомлення на спеціальний номер, Ви зможете увімкнути/вимкнути світло в будинку, або перевести його в енергозберігаючий режим.

У процесі установки наші фахівці приберуть старі вимикачі з усіх кімнат і замінять їх на єдину панель управління, яка буде оснащена кнопковою або сенсорною клавіатурою.
Можливості панелі керування світлом:

 • кожна кнопка має від однієї до трьох функцій, які можуть бути запрограмовані відповідно до ваших побажань;
 • можливість активації ефектів наростання, згасання чи затримки яскравості;
 • адаптивне визначення ступеня освітлення залежно від погодних умов та часу доби;
 • індивідуальне налаштування світлового обладнання для кожної кімнати;
 • активація режиму «ефект присутності», яка імітуватиме Ваше перебування у будинку;
 • увімкнення/вимкнення освітлення перед вашим приходом і після вашого догляду.
 • Ми маємо широкий асортимент високоякісної продукції для автоматизації Вашого будинку. Наші спеціалісти доставлять та встановлять необхідне обладнання, а також проведуть безкоштовний інструктаж щодо його використання. Погляньте по-новому на комфорт та затишок! Раціональне електропостачання та Розумне світло подбають про це. Так зручно, легко та просто. Телефонуйте нам зараз!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних