Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

З системою Мультирум Ваш Дім справжній центр розваг!

Увімкніть телевізор та цілий будинок як на долоні.

Ви можете дивитися свою улюблену програму та одночасно стежити за тим, що відбувається у Вашому домі. Тут видно гостя біля входу, Ви спостерігаєте дітей у їхній кімнаті, гортаєте архів фільмів та сімейних фотографій. Все в одному місці на центральному сховищі. Забудьте про купу дисків чи пультів дистанційного керування, зараз пульт один.
Єдиний пульт керування.
Інтегрована в Розумний Дім Мультирум система відкриває нові можливості. Тепер Ваш будинок може виконувати мультимедійні функції. Ви можете створювати кілька аудіо- або відеозон. Управляти так просто! Одним натисканням включаються всі прилади - наприклад, телевізор та підсилювач, опускаються жалюзі та освітлення для перегляду фільмів готове.
Насолоджуйтесь, розважайтеся будь-де разом з Mooltiroom!
Тепер будь-яку кімнату для сімейного дозвілля та розваги вибрати так швидко та легко. Зручно розташовуйтеся та насолоджуйтесь розкішним почуттям, що Ви можете включити фільм у спальні, музику на кухні та водночас перевірити, яку програму зараз переглядають Ваші діти.

Керувати системою Мультирум - одна насолода! З одного місця можна контролювати усі підключені зони. У будь-якій кімнаті можна підключитись до загального архіву фотографій, фільмів або музики і навіть до системи відеоспостереження.
Multiroom – що це?
Система Multiroom – це сучасна, багатофункціональна технологія з розподілу звукових та відеосигналів, яка дозволить вам слухати музику та насолоджуватися переглядом будь-яких телепередач у будь-якій кімнаті Вашого будинку.

Вся аудіо- та відеотехніка розташовується в одній точці Вашого будинку. Джерела мультимедіа підключаються до спеціального пристрою, який є комунікатором усіх зон, де планується виводити музику та відео. Джерелами можуть бути IPad, DVD, TV-тюнер та інші пристрої. Тут виключається необхідність у всіх кімнатах встановлювати апаратуру, програвачі, підсилювачі, дроти та інше. Сигнали з Мультірум транслюються у всі кімнати, які підключені спеціальними каналами. У кожній підключеній кімнаті надається доступ до центрального сховища всього відео та аудіо.
З чого складається система Multiroom:
  • комутатор матричного типу, який здатний приймати та передавати сигнали;
  • пульт для дистанційного керування;
  • потужні акустичні підсилювачі;
  • сенсорні настінні панелі керування.
Функції системи Multiroom:

  • автоматизоване централізоване постачання звуком усіх кімнат з індивідуальним джерелом та рівнем гучності;
  • постачання відеосигналу всіх кімнат;
  • єдине сховище аудіо- та відео-даних на CD, DVD, HDD;
  • функція оповіщення та аудіо-зв'язку всіх кімнат;
  • звуковий супровід під час переходу з кімнати до кімнати;
  • озвучування спецприміщень - лазня, сауна, сад, басейн і т.д.
Як працює Мультирум система?
Працюючих по черзі або водночас джерел аудіо та відео можуть бути один або кілька. За допомогою регулятора звуку можна моделювати рівень гучності як в одній кімнаті, так і у всіх відразу. Управління системою Мультірум є досить комфортним і простим. Вам більше не знадобиться безліч пультів для керування радіо, телевізором та різних домашніх плеєрів. Все спрощується панеллю керування або портативним сенсорним дисплеєм, за допомогою яких Ви зможете керувати системою будь-якого місця в будинку.
Все слідує за Вами…
Переходячи з кімнати в кімнату, Ви можете без переривання слухати улюблену музику в ідеальній якості і з однаковою гучністю, ніби Ви знаходитесь в тому самому приміщенні! А Ваш улюблений серіал чи фільм піде за Вами і система автоматично переключить звук та відео в іншу кімнату. Система Мультирум продовжить відтворення мультимедіа з того моменту, на якому Ви зупинилися.
А що ще вміє система Мультирум?
Системи Мультирум широко застосовуються не тільки в будинках, квартирах, вона користується своєю популярністю в об'єктах комерційного типу - барах, ресторанах, кафе, фітнес-центрах, офісах, торгових площах. Багатофункціональність системи включає також можливість інтеграції із системами безпеки. За допомогою панелі керування Ви легко зможете виводити зображення на екран телевізора, монітор із камер відеоспостереження. Мультирумна система може використовуватися як джерело зв'язку по всьому будинку. Це дуже зручно, коли у будинку є діти. Система Multiroom – це система Вашої безпеки та життєзабезпечення.
Економія – приємний бонус!
Мультирум система - це не тільки ідеальна якість звуку та відео у Вашому Будинку. З цією системою Вам не знадобиться витрачати додаткові гроші на покупку аудіо- та відеоапаратури для всіх кімнат. Тут достатньо одного комплекту спеціалізованого обладнання. І все готове! З Мультірум системою витрати на апаратуру зменшуються в рази, при цьому якість звуку та відео як у професійній студії. Тепер Ваш будинок звучить по-новому!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних