Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Акустичні системи для дому – новий вимір звуку.

Пориньте у світ домашніх розваг з новим відчуттям! Як у кінотеатрі з 3D ефектом — Ви поринаєте у світ кіно, повний багатогранним звучанням. Звук настільки реалістичний, що Ви відчуваєте себе на місці подій головного персонажа мультфільму, героєм пригод у кіно, Ви чуєте вібрацію від помаху крил птаха, що пролетів, і трепетний шелест листя. Усі звуки Ви не тільки чуєте, а й відчуваєте повноту своїм тілом. І все це у Вас вдома – порівняй із професійним кінотетром!

Акустичні системи - відмінний вибір для цінителів звуку високої якості. Тепер Ви по-справжньому зможете оцінити звучання улюбленої музики. А перегляд домашнього кіно стане ще цікавішим. Усі звуки Ви відчуваєте по-новому.
Почути голос свого дому.
Всім відоме слово «акустика», далеко не всі розуміють повною мірою, що воно означає. Сучасна акустична система допоможе це відчути. Професійна аудіо система у вас вдома відкриє нові грані кожного звуку. З гарною акустичною системою Ви можете не тільки побачити на екрані картинку або почути прості звуки, а відчути їх.

Можливості акустики дають змогу відтворювати широкий спектр звуків. Система точно передає звукові діапазони всіх інструментів. У Вас удома лунає багатоголосе звучання, що дозволяє відчути кожну нотку музичного твору.
Навіщо потрібна професійна акустика для дому?
Головна мета акустичної системи - домогтися максимально якісного повного звучання, помістити Вас як слухача в центр звукової картини. Найвідповідальніший момент – це вибір акустики. Але цього мало. Правильно складена та професійно налаштована акустична система може зазвучати у дуеті навіть із простим музичним центром. Однак, невдалим налаштуванням та неправильним підбором компонентів можна зіпсувати звучання навіть в акустиці High-End рівня.

Часті помилки при виборі акустичної системи:

 • Вибір на користь "ультрасучасних" компонентів.
Виробники не стоять на місці — розробляються нові маркетингові хитрощі, щоб залучити покупця. Так, наприклад, існує міф про те, що алюмінієві або палстикові корпуси передають якісніший звук. І за ціною такі складові не поступаються дерев'яним. Дерево все ще залишається найбільш підходящим матеріалом. У дерев'яних корпусах звук найбільш природний та багатий.

 • Невиправдана економія на деталях.
Акустична система - це набір взаємопов'язаних компонентів, куди входять і дрібні деталі, які відіграють важливу роль - стійки, кабелі, роз'єми ... Не варто економити на тому, що може підкреслити переваги Вашої домашньої аудіосистеми.

 • Помилковий дизайнерський погляд.
Акустика для дому повинна не тільки підходити Вам до смаку, але й гармонійно вписуватись у домашній інтер'єр. Адже навіть естетично неправильно підібраний дизайн системи може зіпсувати гарне враження якісного звуку.
Які бувають акустичні системи?
Безумовно, головною складовою системи акустики є колонки, які можуть поєднуватися в дуеті з сабвуфером. За типом розташування акустичні системи можуть бути підлоговими, настінними або стельовими. Залежно від призначення аудіосистеми (домашні, студійні, концертні, інструментальні) наділяються різною потужністю та опором, а також мають різні форми (вбудовані, корпусні).
Широкополосная акустика.
Система колонок відповідає за високо-, низько-і середньо-частотний діапазон звуків, що відтворюються. Відтворення такого типу звуків має особливості. Тому для ефективного та якісного звучання використовується широкосмугова акустика, найчастіше двох-або трисмугові системи, рідше чотирисмугові. Залежно кількості вбудованих динаміків.

Кожен із динаміків у широкосмуговій акустиці призначений прийому-передачі певної частоти звуку. Наприклад, один для відтворення середніх та низьких частот (12 або 15 дюймів) та інший – для високих частот (1-2 дюйми).
Найчастіше двосмугові аудіосистеми представлені у вигляді поличної акустики або акустикою центрального каналу. Здебільшого такий тип систем використовується у середньобюджетних домашніх кінотеатрах, у вже готових комплектах акустики в одній коробці. Це можуть бути малогабаритні системи або аудіосистеми, що вбудовуються, що використовуються в невеликих приміщеннях (до 15 кв. метрів) — там, де неможливо встановити три- і більш смугову систему.

Трисмугові системи акустики використовуються у тих випадках, коли необхідний хороший розбірливий звук у приміщеннях з гарною акустикою, тобто у великих кімнатах, залах. Відмінність від двосмугових - повне відтворення спектра низьких частот аудіосигналу, більша потужність, точніше промальовування аудіосцени. Дуже часто такі системи зустрічаються в варіанті підлоги — професійні домашні кінотеатри. Висока якість промальовування звуків забезпечується за рахунок трьох динаміків — чіткіший поділ звукового спектру на високі, середні та низькі аудіосигнали. Цим і зумовлюється вища вартість таких систем.

Сабвуфер

Є важливим складником у повноцінній якісній аудіосистемі. Практично за 80% потужності відповідають низькочастотні діапазони. Поєднання сабвуфера з широкополсними системами дозволяє отримати потужніший, об'ємніший звук. Прослуховування фільмів та музики стає більш захоплюючим. Кожен спецефект, басовий спектр сигналу передаються дуже точно та правильно. Відтворення картини із задуманими режисером звуковими ефектами, будь то шелест трави або звук літака, що злітає, стає дуже реалістичною.

Акустичні системи домашнього кінотеатру.
Аудіосистема у складі домашнього кінотеатру відрізняється від звичайної музичної системи акустики. Це зумовлено її призначенням. Наприклад, для прослуховування музики достатньо стереобази стандартної акустичної системи. Завдання акустики домашнього кінотеатру - занурити Вас у звукову сцену, наближену до реальності у поєднанні з тим, що відбувається на екрані. Акустика, що використовується в цих цілях, служить для з'єднання всіх звукових ефектів в єдину картину. Цим і зумовлені високі вимоги до такого типу акустики.

Не виходячи з дому Ви можете опинитися в органному залі або на природі, насолоджуючись пишнотою духових інструментів або шумом теплого прибою на Адріатичному узбережжі з щебетанням екзотичних птахів. З акустичною системою усі ці можливості стають реальними. З професійною акустикою для дому Ви опинитеся в тому місці, де Ваша душа забажає.
Які акустичні системи ми пропонуємо?
Сьогодні можливості оформлення акустичних систем настільки широкі та різноманітні, що не залишають межі Вашим фантазіям. Системи акустики вписуються у будь-який інтер'єр як окремий елемент мистецтва. Краса дизайнерського виконання, широкі функціональні можливості та високого класу технічні характеристики в буквальному значенні слова готові змінити будь-які предмети інтер'єру. Акустичні системи, що вбудовуються, можуть непомітно трансформуватися в картини або стіни, столи, і повноцінно функціонувати у ванних кімнатах і навіть на вуличних майданчиках незалежно від погоди.

Звичайно Ви можете самі купити вже готовий набір акустики для дому та самотужки налаштувати систему. Чи вдасться Вам без спеціальних знань отримати максимальну якість звучання? Чи варто витрачати вкладення власних сил та грошей на акустичну систему початкового чи середнього рівня? Тому, ми рекомендуємо до вибору акустики підходити дуже грунтовно. Ми знаємо як створювати професійні акустичні системи для дому та вміємо це робити. Усі компоненти ретельно підбираються окремо з урахуванням індивідуальності проекту.
Домашній кінотеатр - розважальний центр для всієї родини.
Забудьте про нудне перемикання каналів! З домашнім кінозалом набагато приємніше зібратися всією родиною. Тепер сімейне дозвілля ще більш захоплююче — весело проводьте сімейні заходи, присвячені перегляду фільмів і домашнього відео-архіву, ігровим поєдинкам, multimedia презентаціям, концертам караоке та багато іншого. Доповніть враження легкими закусками та приємними напоями і вечір стане справді незабутнім!

Тепер сімейне дозвілля практично не має обмежень. З можливостями Вашого домашнього кінозалу розваги стають ще більш захоплюючими — дивіться фільми із зображенням на екрані та звуком високої якості, співайте пісні як на найкращих живих концертах, завантажуйте файли мультимедіа прямо з мережі та Ваш будинок перетвориться на улюблений розважальний центр. Професійна відеозала дозволить Вам опинитися в органному залі або оперному театрі, біля «великого екрану» кінематографа, занурить в атмосферу мультимедіа ігор – куди дозволить Ваша фантазія. Насолоджуйтесь - настав момент справжніх розваг!
Відеозал - цілий кінотеатр у Вас вдома!
Після правильного налаштування відеосистеми залишається тільки вибрати фільм під Ваш настрій із домашньої фонотеки або в Інтернет, увімкнувшись через Wi-Fi. Вам більше не доведеться стояти у черзі та витрачається на покупку квитків на кінопрем'єру довгоочікуваного фільму. Найцікавіше відбувається у Вашій вітальні.

Ви дивитеся фільми з високою якістю зображення та професійним звуком. Жодна задумка режисера не буде втрачена з уваги. Об'ємний звук і відео огорнуть вас спецефектами, захоплюючий промтор стає на межі реальності - Вам хочеться сховатися від літака, що пролітає повз, і затамувати дихання при морській хвилі, що насувається.
Сімейні спогади ще яскравіші.
Ви любите переглядати особисті фотографії та сімейне відео? Щасливі моменти Вашого життя на екрані дозволять Вам знову повернутися в цей час. Переглядайте яскраві мультимедійні презентації ваших фото та відео через професійну відеосистему. Підключіться через мережу до Вашого комп'ютера, смартфона, iPadу та отримайте доступ до особистого контенту через панель великого екрану в домашньому кінотеатрі.

Ви можете влаштовувати тематичні вечори доповнюючи їх смачними закусками та напоями тих часів, коли Ви робили фото або знімали відео. Розділіть радісні моменти зі своїми близькими та друзями, при цьому запам'ятайте нові відчуття від перегляду.
Домашні ігри у новому вимірі.
Влаштовуйте чемпіонати комп'ютерних ігор усією родиною. Багато портів різних форматів дозволять підключити будь-який ігровий пристрій до великого екрану відеосистеми. Зберіть усю сім'ю і за хвилину опинитесь усередині гри. Відчуйте себе центральним персонажем усередині гри завдяки звуку високого класу та якісному зображенню Вашої системи відео. Для Вас відкриється новий незвіданий вимір ігрової реальності.
Створюємо відеозал. Основні моменти.
Важливим елементом домашнього кінозалу є екран. Тут відбувається таїнство переданого зображення. Чим якісніший екран, тим перегляд стає більш захоплюючим. Сьогодні величезний вибір телевізорів, як кажуть, зроблених за останніми технологіями. Але на цьому ваш вибір не обмежується. Різноманітність відеопроекторів, величезних екранних панелей та інших відеосистем — чудова альтернатива професійним кінозалам.

Для створення домашнього кінозалу необхідно врахувати багато факторів, у сукупності які створюють атмосферу перегляду кіно, що зачаровує. Починаючи від вибору місця та закінчуючи налаштуванням спеціалізованої аудіо- та відео-апаратури. Від якості виконаних робіт залежить кінцевий результат - повнота Ваших відчуттів. Багатогранність дизайнерських рішень не обмежує вибір навіть найвибагливіших. Персональний відеозал у Вас вдома - це правильно естетично підібране високоякісне обладнання, налаштоване руками майстрів.
Вибираємо приміщення. Як правило, для домашнього кінозалу вибирають вітальню. Не варто поспішати з вибором. Для початку необхідно знайти кімнату з відповідним природним рівнем освітлення та акустикою. Вибір залежить від того, які умови для Вас є ідеальними. На додаток можуть знадобитися щільні портьєри або регулятори освітлення для приглушення світла, килимове покриття для зміни акустики.

Меблеве оздоблення. Необхідно врахувати правильне розташування дивана, стільців або крісел щодо екрану таким чином, щоб глядачі могли максимально зручно розташуватися. При цьому в залежності від площі кімнати відстань до екрана повинна бути невеликою або короткою. І ніяких предметів, які відволікають увагу!

Акустика. Для повноцінного об'ємного звуку встановлюється система колонок, що складається із центральної, фронтальних та тилових. Аудіосистема формується виходячи з величини приміщення та налаштовується відповідно.

Визначитись у виборі Вам допоможуть наші спеціалісти. Підберуть усі компоненти для Вашого відеозалу, доставлять, встановлять та налаштують усі системи. Акустична система буде розташована так, що ви навіть не побачите її, а відчуєте об'ємність професійного звуку. Навіщо бачити, що треба чути!

Все буде зроблено настільки професійно, що наступного разу Ви просто не захочете йти до кінотеатру, а влаштуєте перегляд у себе вдома. Ваша родина та знайомі зможуть насолодитися справжнім кінофестивалем у Вас вдома.
Сімейне дозвілля з домашнім кінотеатром
Уявіть розважальний центр у Вас вдома. Ви можете насолоджуватися всією родиною улюбленими фільмами з якісним зображенням та багатоканальним звучанням. Ви відчуваєте кожен легкий звук, задуманий звукорежисером. А Ваша мультимедійна система налаштована виключно на диван. Ще більше вражень! Перегляд стає ще більш захоплюючим.
Домашній кінотеатр – що це таке?
Існує думка, що фільми краще дивитись у кінотеатрах. Насправді у великому залі звукова картина розфокусована з розрахунком охопити максимум глядачів, а ваша особиста система буде налаштована виключно для Вас.

Встановлення системи домашнього кінотеатру допоможе створити обстановку справжнього кінотеатру у вас вдома. Це можна зробити, використовуючи компоненти, що дають високу якість відео та аудіо. Компонуючи апаратуру та інтер'єр кімнати можна легко перетворити будь-яку частину вашого будинку на міні Домашній Кінотеатр без великих витрат.

Величезною перевагою системи домашнього кінотеатру є об'ємний багатоканальний звук порівняно з кращими кінозалами з професійним обладнанням. Тільки уявити – і це все у Вас вдома!

Від якості обладнання залежить повнота емоційного відчуття від того, що відбувається на екрані. Зображення має бути таким, щоб Ви відчули себе головним героєм, поринули у світ кіно. І воно у Вас буде разом із Вашим Домашнім Кінотеатром!
З чого складається Домашній кінотеатр.
Людина отримує понад 60% інформації про навколишній світ у вигляді зору. Зображення на екрані – це потужний інформаційний канал, який передає нам інформацію, здатну дуже тонко впливати на емоційний стан. Тому головне завдання системи Домашній кінотеатр - передача якісного зображення з максимально допустимою точністю, колірною гамою та контрастністю. Найкраще використовувати для цього пару екран/проектор.

Емоційне сприйняття формується у вигляді звуку. Об'ємний багатоканальний звук здатний створити максимально наближений до реальності. Для цього Вам знадобиться акустична система колонок, що складається з п'яти та більше компонентів. Ми встановимо стовпчики таким чином, щоб створити об'ємну звукову картину. Відтворювальні пристрої в Домашній кінотеатр для перегляду відео та прослуховування музики можуть бути DVD-плеєр, декодер супутникового TV.
Основні компоненти домашнього кінотеатру:
Центральним елементом є AV-ресивер. Цей пристрій поєднує функції декодера багатоканального звуку, радіотюнера і багатоканального аудіопідсилювача. До нього приєднуються всі складові системи — аудіо- та відео-пристрої, що відтворюють, монітор (телевізор) і система акустики. Керування та налаштування Домашнім кінотеатром здійснюється через ресивер.

Основні компоненти домашнього кінотеатру:

 • екран (проектор, плазмовий або РК-телевізор);
 • джерело звуку та зображення (DVD-програвач, відео-тюнер);
 • підсилювальна частина - ресивер;
 • акустична система колонок.
Функції домашнього кінотеатру
Домашній кінотеатр відмінно інтегрується із системою Multi-Room. Це чудова можливість створити у Вашому будинку бажаний настрій, музично оформити захід, що планується. Ви зможете легко керувати Домашнім кінотеатром за допомогою пульта керування або сенсорної панелі:

 • з будь-якого місця вдома, підключивши до єдиної мережі;
 • формувати сценарії та керувати ними, наприклад, до перегляду фільму одним натисканням підготувати кімнату - опускається екран (включається телевізор), засуваються штори, приглушується світло, вмикається відео-програвач;
 • слухати музику, переглядати домашнє відео, весело співати караоке з улюбленими друзями та усією родиною;
 • дивитися або слухати музику безперервно під час переходу з однієї кімнати до іншої.
Підходити до вибору такої важливої ​​речі, як Домашній Кінотеатр, потрібно з усією серйозністю і ґрунтовністю. Обов'язково протестуйте, подивіться техніку в дії, уявіть, як вона виглядала б у вашому інтер'єрі. І саме тоді Ви зможете повною мірою насолодитися якістю картинки та повнотою звуку. А в дуеті з системою Мультирум Ви отримаєте 100% насолоду не тільки від звуку та відео, а й від самого процесу управління. І ми Вам у цьому допоможемо! Ми здійснимо встановлення домашнього кінотеатру, інсталяцію домашнього кінотеатру у систему Multi-Room. Також проведемо налаштування всіх компонентів та елементів домашнього кінотеатру.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних