Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Голосове управління

Голосове управління «Розумним будинком» (функція voice control) стало початком НОВОЇ ЕПОХИ у розвитку систем автоматизації. Тепер фраза «Siri вимкни світло у вітальні та закрий штори у спальні» стала реальністю!

З чого почати?
Важливо знайти та протестувати НАДІЙНЕ та ФУНКЦІОНАЛЬНЕ рішення, яке органічно злилося б з KNX системою автоматизації у Вашому Розумному Будинку.

Важливо зрозуміти:

  1. Вам потрібна опція голосового керування будинком? Чи готові ви за неї заплатити?
  2. Як Ви хочете керувати домом через розумні колонки або, використовуючи свій смартфон (на Android або через Apple Siri, використовуючи свій IPhone), або голосові помічники (Amazon Alexa, Google Assistant)?
Thinka!
При роботі з системою автоматизації KNX компанія SmartON Розумний Дім використовує Thinka.

Шлюз KNX / Голос Thinka працює з:

  • Apple HomeKit;
  • Amazon Alexa;
  • Google Assistant.
А при замовленні системи автоматизації «Розумний Дім» від LarniTech (Німеччина) активація ГОЛОСОВОГО УПРАВЛІННЯ через Siri та Google лише за 1 Євро.
Ви шанувальник Smart Watch?
Тоді Ми із задоволенням налаштуємо Вам візуалізацію та голосове управління системою автоматизації (Розумний Дім) від Larnitech (Німеччина).

Ми завжди знайдемо потрібне для вас рішення та запропонуємо декілька варіантів, для різного бюджету та завдань. Одним словом, У НАС ТОВАР - У ВАС КУПЕЦЬ!
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних