Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами
Або ви можете зателефонувати нам:
+38 (098) 387-17-57
 
 

Домофонія

Невід'ємною частиною сучасного «Розумного Дому» є система домофонії. З її допомогою Ви можете легко керувати вхідними дверима будь-якої точки вашого будинку або квартири, не відволікаючись від своїх справ. Як правило, в систему домофонії входять такі складові:

  • Виклична панель домофону, яка встановлюється поза зоною будинку/приміщень та виконує функцію «пункту переговорів». У панелі виклику обов'язково є переговорний пристрій, кнопка виклику. Також домофон може бути з вбудованою камерою та підсвічуванням.
  • Відеопанель (трубка для домофону). Це абонентський пристрій, який монтується з боку будинку. Відеопанель служить для передачі аудіо- та/або відеосигналу та управління відкриттям/закриттям дверного замка. Відеопанелі можуть передавати як чорно-біле зображення, так і кольорове.
  • Електрозамок служить для відкриття або закриття дверей. При дзвінку в панель виклику передаються імпульси від слаботочного перетворювача напруги або накопичувача, встановленого в електрозамку на панель управління домофоном. Елекрозамки рекомендується встановлювати на металевих дверях і хвіртках.
У системі можна встановити як звичайний звуковий домофон, так і відеодомофон, або з обома функціями одночасно. Тобто при дзвінку у двері Ви зможете побачити та почути ваших візитерів. При дзвінку в домофон зображення може бути передано як на панель управління, так і за допомогою спеціальної програми на телевізор або будь-який інший пристрій, смартфон, планшет або монітор.

Різновид домофонів

Бувають аудіодомофони, відеодомофони з чорно-білим екраном та відеодомофони з кольоровим екраном. Економний варіант не завжди виправдовує себе, оскільки аудіодомофон передачі звукового сигналу без виведення зображення обмежує впевненість у безпеці. Такі типи домофонів бувають із провідною або дистанційною трубкою.

Відеодомофони із чорно-білим зображенням є проміжним рішенням між аудіо- та відеодомофоном із кольоровим екраном. Можуть бути з трубкою та без неї. Кольорові відеодомофони найчастіше зустрічаються із широкоформатним екраном. Також такі відеодомофони можуть містити накопичувачі пам'яті, що дозволяє сфотографувати відвідувачів. Запис того, що відбувається біля панелі виклику, може кадруватися короткими відеороликами. Таке вдосконалення відеодомофонів прирівнювало їх до пристроїв відеоспостереження. Обмеженість кута огляду викликних панелей вирішилася постачанням панелі повортними куточками та можливістю підключення додаткової камери.

Ви можете налагодити систему домофонії таким чином, щоб оповіщення відбувалося будь-яким зручним для Вас способом: це може бути тільки відео, або звуковий сигнал, які при необхідності можуть виводитися на будь-який пристрій, підключений до «Розумного будинку» через систему Мультирум. Переглядати зображення з камери домофону, вбудованої в панель виклику, або відразу з декількох камер, можна не тільки в момент дзвінка, але і в будь-який час. Отже, система забезпечує власнику домофону відеоспостереження. Сучасні відеодомофони можуть інтегруватися із системами відеоспостереження та СКУД. Отримана в результаті система забезпечує контроль доступу в житловий будинок і прилеглу територію, аудіозв'язок між відвідувачем і абонентом, відеоконтроль обстановки перед блоками виклику. Вигоду від використання домофону з відеоспостереженням отримують усі учасники процесу — мешканці будинку, представники керуючої компанії та спеціалісти з експлуатації обладнання.

Який вибрати домофон — дротовий чи бездротовий?

Бездротові відеодомофони вирішують масу питань, пов'язаних не тільки із зручністю монтажу, а й у процесі їх експлуатації. Бездротовий відеодомофон ідеально підходить для тих, хто вже зробив ремонт у міській квартирі, приватному будинку або офісній будівлі. Встановивши та підключивши домофон без шуму та пилу, можна віддалено забезпечити доступ до будинку або на прилеглу територію. При цьому керувати доступом можна на будь-якій відстані від панелі виклику, наприклад, у дворі або гаражі. Відео з камери, вбудованої в панель виклику домофона, передається на екран, який можна носити буквально в кишені на дистанції.

Можливості сучасних домофонів

Навіть якщо Вас немає вдома, ваш «Розумний» домофон також справлятиметься з поставленим завданням – сповіщати про гостей у дверях. Наприклад, можна прослуховувати всі голосові повідомлення на автовідповідачі, а також за бажанням переглянути фото ваших гостей. Будучи вдома, Ви зможете отримати цю інформацію та зв'язатися з тими гостями, чий візит Вам цікавий.

Для тих, хто часто відлучається від будинку у «Розумного» домофону, крім автовідповідача, знайдеться корисна функція SMS-повідомлення. «Розумний» домофон не змусить Вас чекати на повернення додому, щоб дізнатися, хто приходив у момент вашої відсутності. Домофон миттєво відішле SMS-повідомлення та зображення гостя, і Ви відразу знатимете, хто стоїть біля ваших дверей. У цьому можливості домофонії не обмежуються. Також можна скористатися налаштуванням віддаленого доступу. За допомогою цієї функції через свій гаджет (смартфон, планшет тощо) можна керувати відкриттям/закриттям дверей для відвідувачів та гостей у будь-які зони будинку.

Тим, хто вважає за краще йти в ногу з часом і вирішив встановити собі систему Розумний Дім, рекомендуємо прислухатися до поради фахівців — обов'язково поставте собі «Розумний домофон». «Розумний» домофон забезпечить контроль, надійність та безпеку вашого житла. Ну і, звичайно ж, надасть Вам додатковий комфорт та легкість у керуванні.

Монтаж та встановлення домофону

Наша компанія здійснює встановлення систем домофонії та налаштування. В Інтернет-магазині представлена лінійка домофонів та викликних панелей на вибір. Купуйте домофон та скористайтесь послугами встановлення та налаштування, оформивши заявку на сайті. Ми доставимо домофон до Києва, Харкова та інших міст України.
Отримати консультацію
Відповімо на всі запитання
Натискаючи кнопку відправити ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних